بازی Zombie Catchers 1.30.23 نگاهی متفاوت به زامبی‌ها در اندروید

Zombie Catchers یکی از محبوب ترین بازی‌های سبک زامبی با گیم پلی اعتیاد آور و جذاب است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم. با اینکه گوگل پلی از بازی‌های زامبی پر شده است Zombie Catchers آمده است تا برکه میان کویر باشد. بازی Zombie Catchers برخلاف اکثر بازی‌های سبک زامبی، گیم پلی کاملا جدیدی دارد که در مکانی نامعلوم در طی مراحلی پی در پی با موجودری سبز و عجیب شروع به کشتن زامبی ها می کنید . از بین بردن زامبی ها و پاکسازی شهر از زامبی های کشنده، هدف این بازی است. در ادامه بصورت کامل بخش های این بازی را برسی کرده ایم. با ما همراه باشید.

Zombie Catchers
Zombie Catchers

درباره Zombie Catchers

بازی Zombie Catchers توسط یک استودیوی بازی سازی مستقل واقع در هلسینکی فنلاند توسعه یافته است. بنیانگذاران این استودیو متی کالنن و آلسکی رایسانن هستند. آنها از  Zombie Catchers یک بازی با مفهوم و دارای محتوایی جالب، با  کیفیت و دارای انیمیشن‌های حرفه‌ای، گرافیک و صداگذاری عالی ساخته اند بطوری که شاید بورش برایتان سخت باشد اما حتی زامبی‌ها را زیباتر جلوه داده اند.

همچنین دانلود کنید : دانلود Sniper Zombies 1.44.0 – بازی اکشن مهیج “تک تیرانداز زامبی ها” اندروید

داستان بازی Zombie Catchers

Zombie Catchers یک بازی اکشن و ماجراجویی در دنیایی است که توسط زامبی‌ها اشغال شده است. سیاره تخیلی پر از مردگان و زامبی‌ها است، اما ما خوش شانس هستیم زیرا دو تاجر فضایی A.J و Bud تصمیم گرفته‌اند تا دنیای ما را پاکیزه کنند و به محلی برای زندگی آرام بخش بازگردانند. آنها با هم قصد دارند همه زامبی‌ها را از بین ببرند و یک بار دیگر زمین را ایمن کنند. اما صبر کنید، A.J و Bud خیلی هم به فکر زمین نیستند!!

اکنون که شما کمی با داستان این بازی آشنایی دارید اجازه دهید آن را کامل و به زبان ساده‌تر برای شما شرح دهم. A.J و Bud در حال شکار انواع زامبی‌ها هستند تا آب زامبی درست کنند تا به عموم مردم بفروشند و از این کار کسب درامد کنند! به نظر می‌رسد همه مردم عاشق آب زامبی هستند. در فضا و زمین، انسان‌ها همانطور که برای خرید آب‌میوه صف می‌کشند برای خرید و نوشیدن آب زامبی هم صف می‌کشند و از مغازه‌های آبمیوه فروشی دریافت می‌کنند. بله آب زامبی شاید در حقیقت هم خوشمزه باشد. این دقیقاً زامبی‌ها را خوب جلوه می‌دهد و یک بازی هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بررسی گیم پلی

به نظر من خیلی جالبه که Bud یک ربات و A.J. یک موجود فضایی است. حدس می‌زنم اگراب زامبی طعم خوبی داشته باشد دیگر انسان‌ها از ماهیت آن سوالی نمی‌پرسند.

باد Bud خلبان سفینه است و A.J. از سفینه پایین می‌آید تا زامبی‌ها را شکار کند. شما با تفنگ هارپون شروع به جنگ می‌کنید. به عنوان یک بازی اکشن اسکرول افقی و کنترل‌ها به خوبی کار گذاشته شده اند. در سمت چپ صفحه شما دو فلش برای حرکت به چپ و راست وجود دارد. در سمت راست صفحه، دکمه پرش، دکمه شلیک تفنگ و همچنین دکمه‌ای برای انداختن طعمه‌ها برای زامبی‌ها وجود دارد.

بسیار خوب، اینجاست که داستان کمی عجیب می‌شود، اما طرفداران بازی‌های سبک زامبی نباید تعجب کنند. A.J. با پاشیدن مغزها روی زمین، زامبی‌ها را از زمین بیرون می‌کشد. به محض این که او مغزها را روی زمین می‌اندازد، بوی مغزها روی خاک می‌پیچد و زامبی‌ها را از زمین بیرون بکشد. به محض این که که آنها از اعماق زمین بالا می‌آیند، شما را می‌بینند که با تفنگ خود در آنجا ایستاده‌اید. پس از یافتن زامبی‌ها به دنبال آنها می‌روید و آنها را از بین می‌برید. در طول گیم پلی شما از روی موانع می‌پرید و در فضا می‌دوید تا زامبی‌های قدیمی را بگیرید پس فکر کردید که آن‌ها یک جا وامیستند تا اسیر بشن؟ چیزی که داستان را چالش برانگیزتر می‌کند این است که تعدادی از آنها در زیر زمین کفش‌ها یا تخته‌های موج سواری و یا انواع زره برای محافظت از خود را دارند. به همین دلیل است که شما باید سلاح‌های خود را ارتقا دهید و خود را برای زامبی‌های قوی‌تر آماده کنید.

Zombie Catchers
Zombie Catchers

اگرچه بخش اعظم بازی در مورد شکار زامبی است اما بخش دیگر بازی در مورد حفظ امتیاز شما و کسب سود است. اگر سکه‌ای به دست نیاوردید، نمی‌توانید سلاح‌های خود را ارتقا دهید، یا پهپادهایی را که برای یافتن مکان زامبی‌ها در این سیاره مورد نیاز هستند خریداری کنید. هنگامی که یک زامبی را دستگیر کردید، او به یک تانک می‌رود. برای درست کردن نوشیدنی‌های مختلف زامبی، باید تعداد معینی از زامبی‌ها را در ترکیب مناسب داشته باشید. زامبی‌ها وارد ماشین‌هایی می‌شوند که بخشی از یک شبکه وسیع زیرزمینی هستند. تعداد زیادی ظروف مختلف زامبی وجود دارد که آبمیوه را تولید می‌کنند و به لوله‌هایی متصل می‌شوند که آب میوه را تا جایگاه فروش آب زامبی در بالای زمین پمپ می‌کنند، جایی که انسان‌ها در صف منتظر هستند تا سفارش خود را دریافت کنند.

آن‌ها می‌توانند لیمون فینگر آل، اسلوشی سخت، ژله بیلی سیب، بستنی لیمو و لیمو، کیک تمشک، گانگرن پنبه‌ای میوه‌ای و بسیاری دیگر را سفارش دهند. هر نوع آبمیوه مختلف با بالا بردن سطح شخصیت و سطح آبمیوه فروشی شما شما باز می‌شود. همانطور که قبلاً اشاره کردم، وقتی واقعاً به آن فکر می‌کنید، فرضیه بسیار خلاقانه است، هرچند کمی کسالت آور است. ما در اینجا در مورد زامبی‌ها صحبت می‌کنیم، بنابراین این کافی است تا بحث به اندازه صحبت در مورد آب و هوا عادی شود.

سایر امکانات

این بازی یک بازی رایگان است. واحدهای پولی در بازی سکه‌ها هستند. با گرفتن زامبی و همچنین با فروش انواع مختلف آب زامبی به شما سکه تعلق می‌گیرد. با خرج کردن سکه، دستگاه‌های آبمیوه‌گیری، سلاح‌ها، جت‌پک و تله‌های خود را ارتقا می‌دهید. بخش سکه‌های بازی به خوبی کار می‌کند. شما از اجرای فرنچایز (آبمیوه فروشی) خود سکه‌های زیادی دریافت می‌کنید، بنابراین این به هیچ وجه مشکل ساز نیست. تنها نقطه ضعف Zombie Catchers استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین است.

Zombie Catchers
Zombie Catchers

شما به راحتی می‌توانید دو پهپاد برای جستجوی زامبی‌ها دریافت کنید. متأسفانه پهپادها طبق یک تایمر کار می‌کنند. ده دقیقه طول می‌کشد تا پهپادها زامبی‌ها را پیدا کنند. مگر اینکه بازی را کنار بگذارید و ده دقیقه بعد برگردید. شما فقط فقط یک پهپاد دارید که در یک زمان حرکت کند. برای استفاده از پهپاد، امکان تماشای آگهی وجود دارد. این لزوماً من را آزار نمی‌دهد اما تبلیغاتی که حین بازی بصورت اتوماتیک نمایش داده می‌شوند خیلی آزار دهنده هستند. یک روز فرصت‌های متعددی برای تماشای تبلیغات داشتم و روزهای دیگر اصلاً نمایش داده نمی‌شدند. شما می‌توانید پهپاد دیگری را با استفاده از پلوتونیوم (سکه) بخرید، اما این خری 180 پلوتونیوم یا 4.99 دلار را به پای شما آب می‌خورد. در هنگام شروع بازی شما 160 سکه دارید. هنگامی که سطح آبمیوه‌های خود را بالا می‌برید پلوتونیوم به شما تعلق می‌گیرد. با این حال، با نحوه تنظیم گیم پلی بازی در حال حاضر، زمان زیادی طول می‌کشد تا به پلوتونیوم 180 برسیم.

ویدئو گیم پلی

بازی Zombie Catchers  1.30.23 نگاهی متفوت به زامبی‌ها در اندروید

بازی Zombie Catchers واقعا جالب است. بازی سرگرم کننده ای است و کیفیت گرافیک و برنامه نویسی آن در سطح بالایی قرار دارد. چه طرفدار زامبی باشید و چه نباشید با دانلود این بازی پشیمان نمی شوید. چیزی که باید اصلاح شود، میزان دریافت پلوتونیوم (سکه) است تا بتوانید پهپادهای بیشتری دریافت کنید. شش پهپاد در بازی موجود است. اگرچه می‌توانید از بازی با دو تای آنها لذت ببرید، تصور می‌کنم با پهپادهای بیشتر روی نقشه‌های متعدد، لذت بیشتری خواهید برد. این واقعاً تنها چیزی است که این بازی را از کامل بودن محدود می کند. در اینجا امیدواریم که Two Men and a Dog این بررسی را دریافت کنند و راه‌های مختلف کسب پلوتونیوم را در یک به‌روزرسانی پیاده‌سازی کنند.

این بازی دارای چالش‌های روزانه برای تکمیل است که بازی را طولانی‌تر می‌کند. در این بازی نقشه‌های متعدد و بیش از 33 آب زامبی مختلف برای ساختن وجود دارد. Zombie Catchers قطعا برداشتی متفاوت از سبک و دنیای بازی زامبی است. از انجام این بازی با شخصیت ها، کنترل ها، موسیقی و طراحی هنری عالی لذت خواهید برد. حتی با وجود اینکه بازی رایگان است، می توانید بدون صرف یک ریال از بازی لذت ببرید. هرچند خیلی خوب است.

همچنین ببینید : دانلود Zombeast 0.26.3 – بازی زامبی گرافیکی و اکشن “زامبی های هیولا” اندروید

دانلود مستقیم فایل نصبی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.