دانلود PUBG: NEW STATE 0.9.23.170 – بازی پابجی: ایالت جدید اندروید + مقایسه با PUBG: Mobile

“ما نسل بعدی بتل رویال هستیم”  شعاری که PUBG: NEW STATE‏ در ابتدای توضیحاتش بیان کرده است. وقتی که اولین بار بازی PUBG: Mobile برای پلتفرم اندروید توسط گرین و مدر آماتور طراحی شد هیچ کس حتی فکرش هم نمی کرد که روزی به یکی از محبوب ترین بازی های دنیا تبدیل شود. درست مثل بازی های Minecraft و Counter-Strike. این بار با بازی که در سال 2051 می گذرد روبرو هستیم و باید بگوییم که PUBG: NEW STATE‏ یک نسخه جدید و یا یک بروزرسانی نیست بلکه یک بازی کاملا جدید است که اهداف جدیدی نیز دارد که در ادامه به معرفی آن و مقایسه PUBG: NEW STATE و PUBGL Mobile خواهیم پرداخت.

 PUBG: NEW STATE
PUBG: NEW STATE

درباره PUBG: New State

امروزه، PUBG: Mobile توسط میلیون‌ها گیمر در سراسر دنیا بازی می‌شود و گرین و همچنین مالکان فعلی PUBG: Mobile ، میلیاردها دلار سود خالص از فروش باکس ها، لوازم آرایشی مانند پوست و کلاه‌ها به دست آورده‌اند. PUBG: New State یک بازی از همان توسعه دهندگان نیست و یک به روز رسانی جدید هم نیست بلکه یک بازی کاملاً جدید است که بر اساس ایده ای برای آوردن ژانر Battle Royale به آینده است.

برسی بازی PUBG: New State

فرقی نمی‌کند PUBG، Fortnite یا Apex Legends بازی می‌کنید، بازی‌های بتل رویال اکثراً هدف یکسانی دارند. بازیکنان – معمولاً 100 تا 150 نفر – به نوعی در جزیره ای رها می شوند و وظیفه دارند برای برند شدن بجنگند. در PUBG: New State، این موضوع همچنان صادق است.

سال‌هاست که ژانر بتل رویال دنیای بازی‌ها را تسخیر کرده است و PUBG – یا همان نامی که شناخته می‌شود PlayerUnknown’s Battlegrounds – یکی از بزرگترین بازی های آن بود. بازی اصلی پابجی موبایل به راه‌اندازی بازی سبک  Battle Royale کمک کرد و این سبک به سرعت به دستگاه‌های تلفن همراه در قالب PUBG Mobile راه یافت. اکنون، دنباله بازی، PUBG: New State، آمده است تا در علم PUBG پیشرفت کند و محتوای جدیدی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.

 PUBG: NEW STATE
PUBG: NEW STATE

برای طرفداران این ژانر، PUBG: New State تجربه خوبی خواهد بود، به خصوص برای کسانی که از انجام این نوع بازی ها در تلفن خود لذت می برند. برای بازیکنان قدیمی باید گفت که این بازی تغیر خاصی نکرده است که شما را مجبور به نصب این بازی کند. البته هنوز از آپدیت های بعدی هیچ اطلاعاتی نداریم.

خط پایانی: PUBG: New State از نظر تغییر نحوه تجربه بازی های نبرد رویال توسط بازیکنان در تلفن هایشان چیز خاصی نیست. با این حال، برای طرفداران این سری، این یک ورودی محکم است که بر پایه PUBG Mobile ساخته شده است و به بازیکنان مناطق و سلاح های جدیدی برای تجربه می دهد.

مقایسه بازی PUBG: New State با PUBG: Mobile

هفته گذشته این بازی جدید برای اندروید و iOS منتشر شد (این بازی فعلا برای اندروید و ای وا اس منتشر شده است و ممکن است در آینده برای پلتفرم های دیگر قابل نصب باشد) و به عنوان گام بزرگ بعدی در دنیای PlayerUnknown’s Battlegrounds به بازار عرضه شد. نبردهای New State در نقشه جدید Troi رخ می دهد و در سال 2051 است. جهان در نوعی میدان نبرد آنارشیستی است و وسط همه اینها، 100 دیوانه قاتل با موهای بد و شلوارهای عجیب و غریب، ابتدا از هواپیما به سمت هواپیما می پرند. بجنگید و ببینید کی برنده می شود.

آیا واقعا در سال 2051 بازی می کنیم؟

New State درست مانند بازی پابجی موبایل قدیمی کار می کند در واقع اکثریت این بازی شبیه به PUBG Mobile است. رابط کاربری وظاهر بازی یکسان است و طرح و نقشه با آنچه در نسخه اصلی به نظر می رسد تفاوت کمی دارد. با دیدن این بازی که در سال 2051 است و آینده بتل رویال را ارائه می دهد منتظر پیشرفتی جدید و نمایان کردن آینده هستیم  اما در این بازی چنین اتفاقی رخ نداده است. زیرا ساختمان‌ها، وسایل نقلیه، سلاح‌ها، زمین و شخصیت‌ها درست مثل همیشه و مثل خود بازی پابجی موبایل به نظر می‌رسند و هیچ مدرکی در آن وجود این بازی در آینده را بیان نمی کند. البته وسایل نقلیه و اسلحه ها کمی آپدیت شده اند و از ماشین ها و وسایل جدید استفاده شده است که تنها می توان گفت امسال را بیان کرده اند نه سال 2051.

این نکته در ابتدا کمی خارج از انتظار است البته با توجه به اینکه توسعه دهندگان قبل از انتشار بازی گیم پلی های دیگر و تصاویر متناقضی را با اصل بازی ارائه کردند که باز هم کمی مشکوک است. شاید در آپدیت های بعد بخواهند اضافه کنند.

 PUBG: NEW STATE
PUBG: NEW STATE

تنها چیزی که وجود این بازی را کمی به آینده می برد این است که نوعی خانه امن در حال حرکت روی نقشه وجود دارد که می‌توانید در صورت داشتن زمان و مهارت به داخل آن بپرید و سپس به اطراف بچرخید و از پشت شیشه امن به حریفانی که در بازی وجود دارند شلیک کنید.

گیم پلی PUBG: New State

ازنظر گیم پلی، همه چیز دقیقاً مانند PUBG Mobile است.

البته مکانیزنم این بازی بهتر از نسخه اصلی پابجی است. نسخه پابجی New State یک نسخه کوچک گنگ و مجزا از نسخه رایانه ای نیست بلکه دارای تمام ویژگی هایی است که در نسخه های دیگر وجود دارد این نکته متاسفانه در بازی پابجی موبایل رعایت نشده است.

گرافیک PUBG: New State

از نظر گرافیکی، هیچ تغیر خاصی با نسخه PUBG Mobile نداشته است البته پابجی موبایل با افزودن امکانات و پک های اضافی کمی ظاهر بازی خود را زشت تر کرد اما این مورد در پابجی نیو استیت دیده نمی شود. با این حال، این بازی قابل هضم است.

PUBG New State به سرعت بارگیری می شود و البته روی موبایل ها و تبلت های قدیمی تر نیز کار می کند که این نکته برای گوشی های قدیمی بسیار مهم است.

نتیجه مقایسه PUBG: New State و PUBG: Mobile

اساساً PUBG: New State شبیه به یک نقشه جدید برای PUBG Mobile است نه بیشتر. گرافیک و سایر امکانات بازی تغیر زیادی نکرده اند و طبیعتا وقتی وارد بازی PUBG New State می شوید احساس می کنید وارد بازی پابجی موبایل شده اید و این اصلا برای یک بازی جدید نکته جالبی نیست.

PUBG New State  همانند یک بروزرسانی کوچک برای نسخه اصلی بازی است که به راحتی می توانید به جای ایجاد یک بازی کاملاً جدید نصب کنید همان PUBG New State را نصب کنید. هر دوی این بازی جذاب و خوب هستند و طرفداران خود را دارند و با توجه به اینک این بازی در سال 2051 برگذار می شود احتمالا شاهد بروزرسانی های حرفه ای از این بازی خواهیم بود. با توجه به برتری Call of Duty Mobile، هم از نظر ساختاری، هم از نظر گیم پلی و گرافیک، فقط می‌توان احساس کرد که PUBG قدرت خود را در برابر آن از دست داده است.

 PUBG: NEW STATE
PUBG: NEW STATE

سایر ویژگی های بازی PUBG: New State از نگاه سازنده

 • گرافیک حرفه ای تر و نورپردازی بهتر
 • تفنگ ها و وسایل نقلیه باز طراحی شده طبیعی تر
 • گسترش و ایجاد نقشه جدید
 • قابلیت خانه متحرک

مزایا

 • بازی هنوز شبیه یک بتل رویال قوی است
 • استفاده از وسایل نقلیه و سلاح های کمی از آینده خبر می دهد
 • نقشه جدید

معایب

 • بازی هنوز دارای چندین باگ است
 • محتوا در زمان راه اندازی کمی ساده است
 • اوضاع خیلی تغییر نکرده است

حداقل سیستم موردنیاز PUBG: New State

 • CPU 64 بییتی
 • رم 2 گیگابایت
 • اندروید 6

دانلود PUBG: NEW STATE 0.9.23.170 – بازی پابجی: ایالت جدید اندروید

PUBG: New State دارای تغییراتی است که ارزش بازی را برای طرفداران این سری و در کل شوترهای موبایلی دارد، اما به اندازه کافی تغییر نکرده است تا آن را در بین دیگر بازی‌های موبایل موجود در بازار ارتقا دهد. برای کسانی که به دنبال تجربه نهایی بتل رویال در تلفن خود هستند، ممکن است بتواند بازی بهتری باشد. این از نظر رابطه کاربری شبیه به بازی PUBG Mobile است و تغیرات چندانی نداشته است. اگر می خواهید سلاح های جدید تر و ماشین های جدید تری را در بازی تجربه کنید بهتر است که این بازی را نصب کنید.

دانلود مستقیم فایل نصبی

یک نظر

 1. درخولست کدریجستری

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.