League of Legends: Wild Rift

دانلود League of Legends: Wild Rift – بازی استراتژیکی جدید “لیگ آو لجندز” اندروید

بازی League of Legends: Wild Rift یک بازی کارتی و جذاب است که در آن به رقابت با سایر افراد جهان می پردازید. در این بازی باید با انتخاب چندین کارت کنار یکدگیر یک عرشه ایجاد می کنید و به جنگ با دشمنان خود می روید. این بازی همانند سایر بازی های حجیم، از بخش های بسیار زیادی تشکیل شده است و پیچیدگی های زیادی دارد. ارگ از عاشقان بازی های کارتی هستید و یا دوست دارید تجربه یک بازی جدید با سبکی جدید را داشته باشید پیشنهاد می کنیم این بازی امتحان کنید. در ادامه به برسی بازی League of Legends خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 League of Legends: Wild Rift
League of Legends: Wild Rift

درباره بازی League of Legends

گیم پلی League of Legends

در بازی Legends of Runeterra شما یک عرشه با استفاده از جناح‌های مختلف، کارت ها و همنین قهرمان ها می سازید و آنها را در کنار یکدیگر برای نبرد جمع می کنید. به دلیل وجود کارت های زیاد ساخت عرشه در این بازی کمی پیچیده است و شما برای ایجاد یک عرشه حرفه ای نیازمند به تجربیات فراوان هستید. در این بازی شما باید با مدیریت عرشه خود و کارت های آن بتوانید مقابل دشمنان خود پیروز شوید. این رهبری و مدیریت لذت بسیار زیادی دارد که اگر عاشق این سبک بازی ها هستید پیشنهاد میکنم حتما این بازی را امتحان کنید.

همچنین دانلود کنید: دانلود Lords Mobile 2.39 – بازی استراتژیک و آنلاین پادشاهان موبایل در اندروید + دیتا

پس از ساخت عرشه خود برای نبرد در مقابل حریف قرار می گیرید. به نوبت حمله و دفاع می کنید و در هر نوبت از کارت دیگری استفاده می کنید. هدف شما در این بازی این است که جان کارت های دشمن را به صفر برسانید. این کار را می توانید به روش های مختلفی انجام دهید که بهترین آنها حمله مستقیم است.

شیوه بازی League of Legends

هر حمله ای را می توان دفاع کرد (به جز حمله های Elusive) اما پیروزی یا شکست شما در این بازی به جادوها، توانایی های بازی کن و فوت و فن ها و حقه های واقعی و دفاع حریف خود بستگی دارد. این سبک از بازی ها بسیار چالش بر انگیز هستند و تنها تکنیک و کمی هوش نیاز است تا بتوانید حرف های خود را شکست دهید.

گیم پلی این بازی بصورت منطقی طراحی شده است وشکست و پیروزی شما تنها و تنها به خودتان بستگی دارد. کارت های شما در کنار تکنیک های حمله شما می توانند مقابل قوی ترین قهرمان و کارت ها مقابله کنند. بله در این بازی تکنیک بیشترین ضربه را به دمشن وارد می کند.  البته این را هم در نظر داشته باشید که حرفتان هم تکنیک های مخصوص خود را دارد و ممکن است با کارت هایی ضعیف تر از شما پیروز شود.

طلسم ها

می‌توانید در حین دفاع کردن و یا هنگام حمله، از طلسم ها استفاده کنید که به شما این امکان را می‌دهد که نتیجه بازی ها برعکس کنید و تمامی حامله ها را به خودشان برگردانید. در همان زمان، بازیکن حریف نیز می‌تواند از طلسم استفاده کند یا طلسم شما را خنثی کند و یا از هر امکان دیگری ممکن است استفاده کند.

 League of Legends: Wild Rift
League of Legends: Wild Rift

قهرمان ها

قهرمانان به عنوان کارت های قدرتمند وارد عرشه و  نبرد می شوند و اگر هوشمندانه بازی کنید سطح آنها بالا می رود و برای نبرد های بعدی قدرت بیشتری خواهند داشت. از قهرمانان خود در نبرد ها زیاد استفاد ه کنید. در Legends of Runeterra بیش از 35 قهرمان وجود دارد که هر کدام 300 سکه قیمت دارند. در ابتدای شروع بازی شما 8 قهرمان دارید اما برای به دست آوردن 27 قهرمان دیگر در مجموع به 8100 سکه نیاز دارید. بهترین رویکرد ارزش خرید.

فکر کنید ببینید چگونه قهرمان ها و مناطق مختلف با هم مچ می شوند و بهترین حمله را انجام می دهند. سپس همان قهرمان ها و همان نیرو ها را باهم در کنار یکدیگر به جنگ ها ببرید تا بتوانید پیروزی های بیشتری در نبرد ها بدست آورید. البته این تجربیات را خودتان بطور کامل پس از مقداری بازی کردن بدست خواهید آورد.

هر قهرمان و متحدی در بازی از منطقه ای ازنقشه شما یعنی Runeterra می آید. شما به کارت های 9 منطقه دسترسی دارید: Demacia، Noxus، Freljord، Piltover & Zaun، Ionia، Targon، Shurima، Shadow Isles، و Bandle City.

سختی بازی League of Legends: Wild Rift

متاسفانه در طی 12 ساعتی که این بازی را برسی کردیم باید بگوییم که یک بازی نسبتا سخت است و پیچیدگی های بسیاری دارد. مشکلاتی در نقشه Runeterra وجود دارد که تجربه کاربری بازی را کاهش می دهد. در این بازی قهرمان ها کمی سخت بدست می آیند و برای بدست آوردن آنها باید بیش از اینها وقت بگذارید. الته اگر از علاقه مندان به اینگونه بازی ها هستید شاید کمی اول بازی برایتان سخت باشد اما قطعا سختی شما را قوی تر می کند و برای مبارزات جدی تر آماده خواهید شد.

 League of Legends: Wild Rift
League of Legends: Wild Rift

ماموریت های League of Legends: Wild Rift

در هر بازی ماموریت هایی وجود دارند که علاوه بر جنبه های آموزشی، جنبه های پیشرفت و اهدا جوایز را هم دارند. ماموریت ها از بخش های مهم هر بازی هستند بطوری که با انجام دادن آنها می توانید به مراحل بعدی سعود کنید و پیشرفت های بزرگی داشته باشید. ماموریت های این بازی ماموریت های نسبتا سختی هستند و شما باید سعی کنید در این بازی نهایت حرفه ای بودن  خود را نشان دهید تا بتوانید موفق شوید.

ویدئو گیم پلی

دانلود League of Legends: Wild Rift – بازی استراتژیکی جدید “لیگ آو لجندز” اندروید

Legends of Runeterra یک سازنده عرشه خارق العاده است و من فکر می کنم به عنوان یک تجربه بازی کارتی، حتما بهترین تجربه در تلفن همراه است. چه از نظر ارزش تولید، مفهوم، تنوع کارت ها یا مقدار شگفت انگیز هنر بکار رفته در بازی. بازی Legends of Runeterra یک بازی نسبتا سخت است که از مراحل بسیار زادی برخوردارد است. این بازی دارای قهرمان های مختلف در نقاط مختلف سرزمین است که برای بدست آوردن آنها باید تلاش کنید.

اگر از عاشقان بازی های کارتی هستید و تکنیک و هوش برایتان مهم است این بازی را انتخاب کنید. شاید کمی اول بازی برایتان سخت باشد اما با گذشت زمان قطعا حره ای خواهید شد و در این بازی پیروزی کسب خواهید کرد. Legends of Runeterra توانسته رتبه به نسبت خوبی در گوگل پلی کسب کند. این بازی ار می توانید با لینک مستقیم در انتهای همین مطلب دانلود و نصب نمایید.

همچنین دانلود کنید: دانلود Stronghold Kingdoms: Castle Sim 30.139.1778 – بازی استراتژیک و آنلاین

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.