دانلود Revived Witch – بازی محبوب و نقش آفرینی “جادوگر زنده” برای اندروید

Revived Witch که یادآور بازی‌های RPG (بازی های نقش آفرینی) قدیمی است. اگر از طرفداران بازی های پیکسلی جدید و نقش آفرینی هستید این بازی می تواند یکی از انتخاب های شما برای نصب باشد. Revived Witch دارای تصاویر هنری پیکسلی و فضا های سیاه و سیاه چال ها است که نوستالژیک محسوب می شوند. ورود جذاب این بازی به دنیای نقش آفرینی باید بطور کامل برسی شود که آیا این بازی ارز دانلود و اشغال فضای گوشی شما را دارد یا خیر؟

Revived Witch
Revived Witch

درباره بازی Revived Witch

در Revived Witch، شما در نقش قهرمان  داستان بازی می‌کنید که در جنگلی رویایی از خواب بیدار می‌شود و هیچ چیزی را به یاد نمی‌آورد که او کیست و چگونه به اینجا آمده است. تنها چیزی که می بینید برجی در دوردست است که ظاهراً شما را صدا می کند و به کنار آن می روید و وارد آن می شوید سفر شما برای کشف بیشتر در مورد دنیای اطراف شما – و درباره خودتان – آغاز می شود.

همچنین دانلود کنید: معرفی و دانلود بازی Takashi Ninja Warrior 2.4.8 “جنگجوی نینجا” برای اندروید

در روایات و بازی های دیگر فراموشی بازیکن، بهانه ای برای ساخت آدمی جدید و ایجاد رفتار های خوب است اما و در این بازی نیز همین روند اجرا شده است. در ابتدای داستان شخصیت اصلی بازی Revived Witch کاملا شخصیتی جدید است که هیچ چیزی در ذهن خود ندارد و حتی یک کلمه از حرف هایش در گذشته را به یاد نمی آورد و به بیان دیگر بازیکن این بازی کاملا بدون شخصیت است و نقش شما ایجاد شخصیت خوب برای این بازیکن است.

برای یک بازی جدید که طبق روایات ساخته شده است واقعا شرم آور است که در ابتدای بازی یک شخصیت بی روح و الکی داشته باشد. قهرمان داستان اصلا ظاهر و لباس های جالبی ندارد و وقتی او را با سایر بازیکنان درون بازی مقایسه می کنید به عنوان اولین نفری که از بازی حذفش می کنید انتخابش می کنید و این اصلا قابل قبول نیست.

به هر حال محبت کردن در این بازی نقش مهمی دارد. هرچه بیشتر به اطرافیانتان محبت کنید و کار های محبت آمیز انجام دهید قفل های بیشتری برای شما باز می شود و شما تشویق به این کار خواهید شد. البته بازی های نقش آفرینی رفته رفته عمیق تر و مفهومی تر می شوند که شاید در ابتدای بازی اینچنین احساس نشود.

Revived Witch
Revived Witch

گرافیک و گیم پلی Revived Witch

زیبایی و گرافیک بازی خوشبختانه یک پوئن مثبت برای جبران ظاهر زشت ابتدای بازی است. گرافیک حرفه ای و هنری پیکسلی این بازی، من را یاد بسیاری از بازی های قدیمی و پیکسلی می اندازد. شما باید مکان های سیاه نقشه را کشف کنید و معماها را حل کنید تا از یک نقطه به نقطه دیگر برسید. چه اهرم هایی که باید دستکاری کنید یا سوئیچ هایی که می توانید روشن و خاموش کنید. همگی این ها چالش های بازی هستند که شما با آنها روبرو خواهید شد.

در حین کاوش مناطق سیاه نقشه، همانطور که از این سبک بازی انتظار می رود، با صندوقچه های گنج و همچنین نقاط بازسازی که HP شما راافزایش می دهد مواجه خواهید شد. این کاوش ها بسیار در افزایش سطح شما موثر بوده و باید برای ادامه در این بازی مکان های تاریک را کشف کنید. همچنین ممکن است به طور تصادفی با بوست هایی برخورد کنید که به شما کمک می کنند. به عنوان مثال، یک نوع بوستر خاص می تواند شما را در مبارزات و در برابر دشمنان نامرئی کند تا بتوانید به راحتی از کنار آنها در یک گذرگاه باریک بگذرید.

موسقی بازی

موسیقی این بازی یکی از شاهکار های این بازی به حساب می آید. با توجه به اینک در مکان های مختلف موسیقی و آهنگ های دلهره آور و مطابق با آن صحنه پخش می شوند می توانند لذت بازی را چندین برابر کنند. موسیقی در این بازی به خوبی طراحی شده و به خوبی از آن استفاده شده است.

مبارزه در Revived Witch

هنگامی که در طول مسیر با یک هیولا روبرو می شوید وارد حالت نبرد دو بعدی بازی می شوید که در آن با یک گروه سه نفره با دشمنان مبارزه می کنید. شکل گیری در اینجا بسیار مهم است – هر کسی که در خط مقدم باشد بیشترین آسیب را خواهد خورد. بنابراین مراقب باشید که کدام بازیکنان خود را در ابتدا قرار می دهید.

Revived Witch
Revived Witch

شخصیت ها تخصص های متفاوتی و فراتر از مهارت های خود خواهند داشت. البته تانک ها از شخصیت squishier شما محافظت می کنند در حالی که Assassins بیشترین آسیب را در مورد حملات فیزیکی وارد می کند. شما همچنین Mages معمولی و Healers خود را دارید که به شما در این بازی جان می دهند. ترکیب شما برای مبارزات بیشترین لذت را در این بازی دارد و مهارت شما نیز در این بخش مشخص می شود.

البته، با توجه به اینکه Revived Witch یک بازی نقش آفرینی است در اینجا یک گزینه مبارزه خودکار و همچنین یک دکمه افزایش سرعت نبرد وجود دارد که با انتخاب آن مبارزه شما به سرعت بیشتری انجام می شود و سریع تر به نتیجه آن خواهید رسید. این بازی از شما می‌خواهد که زمان و تلاش واقعی خود را برای کاوش در مکان های نا معلوم و سیاه صرف کنید و در عین حال به شما اجازه می‌دهد تا هنگام شروع نبرد خودکار را انتخاب کنید. من فقط فکر می کنم کمی متناقض است دقیقاً چه نوع گیمرهایی را در اینجا راضی می کنند؟

سایر ویژگی های بازی

این بازی دارای ویژگی های دیگری است که ممکن است دلیلی برای تجربه این بازی توسط شما باشد. از جمله این ویژگی ها می توان به یک ساخت کلبه برای شخصیت‌های احضار شده توسط شما و تعدادی یاران و افراد دیگر در این بازی اشاره کرد. درحالی که این ویژگی های بازی سبک بازی را به نحوی تغیر می دهند هدف در این بازی بیشتر نمایان می شود. در این بازی هدف برنده شدن در نبرد ها نیست و بیشتر روی ماجراجویی و کشف جاهای دیگر تمرکز شده است که این یکی از مزیت های این بازی به شمار می آید. این بازی سعی کرده است به هدف اصلی خود بیشتر تمرکز داشته باشد.

ویدئو گیم پلی

دانلود Revived Witch – بازی محبوب و نقش آفرینی “جادوگر زنده” برای اندروید

Revived Witch یک بازی نقش آفرینی نوستالوژِیک و پیکسلی است که داستان و ماجرای آن مطابق روایات قدیمی پیش خواهند رفت. اگر از عاشقان بازی های نقش آفرینی هستید پیشنهاد می کنیم این بازی را که سبک جدیدی در آن به کار رفته است را امتحان کنید . Revived Witch می تواند یک بازی سرگرم کننده برای شما باشد که در آن شخصی در وسط جنگلی میان نا کجا آباد از خواب بیدار می شود و هیچ چیزی از گذشته اش را به خاطر نمی آورد و شما مسئول ساختن شخصیت برای این شخص و ماجراجویی برای یافتن مکان های جدید آن جنگل هستید.

همچنین دانلود کنید: دانلود Ronin: The Last Samurai 1.16.391.13606 – بازی اکشن شمشیری “رونین : آخرین سامورایی” اندروید

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.