دانلود بازی Pocket City 1.1.357 – بازی شهر سازی محبوب “شهر جیبی” اندروید

Pocket City یک بازی استراتژیک ساخت شهر است که برای پلتفرم اندروید در دسترس است. اگر از عاشقان بازی‌های اعتیاد آور بلند مدت هستید و دوست دارید اداره شهر خود را به عهده بگیرید این بازی بهترین پیشنهاد برای شماست. Pocket City یکی از برترین بازی های این سبک است که در گوگل پلی توانسته امتیاز بسیار بالایی از کاربران دریافت کند.

وقتی صحبت از بازی‌های موبایلی می‌شود به طور کلی دو گروه وجود دارد که بازی‌ها در آن قرار می‌گیرند. یک دسته از بازی‌ها هستند که برای رشد و پیشرفت نیاز به هفته‌ها و ماه‌ها بازی دارند. یک دسته دیگر از بازی‌ها هستند که بصورت روزانه و ساعتی هستند و باید به صورت آنی بازی کنید تا پیشرفت کنید مانند برخی از بهترین بازی‌های کنسول یا رایانه شخصی از جمله از City Island 5 و Citytopia. به ندرت پیش می‌آید که بازی‌ای را بیابید که به نوعی بتواند دو سبک را در خود جای دهد. در بازی Pocket City (با قیمت 2.99 دلار که در اندرویدزوم به صورت رایگان قرار داده ایم) ما یک نمونه درخشان از این سبک را داریم. این بازی شما را مجبور به ورود مجدد به بازی در زمان‌های کوتاه می‌کند. Pocket City مسئول این 2 ساعت دیرتر خوابیدن شبانه من است.

دوست دارید یک شهر بسیار بزرگ در جیب خود داشته باشید؟

Pocket city
Pocket city

معرفی بازی Pocket City پاکت سیتی – شهر جیبی اندروید

این بازی شباهت بسیار زیادی با بازی Sim Cit دارد و کاملاً منطقی است که بگوییم Pocket City مقدار زیادی از این بازی‌ها را کپی کرده است و یا الهام گرفته است. انصافاً ایجاد یک بازی ساخت شهر بدون الهام گرفتن با سایر بازی‌های معروف در این سبک کار بسیار دشواری است و از این نظر Pocket City به خوبی در مقابل با کپی درصد کپی بودن سایر بازی‌ها ایستادگی می‌کند. من از طرفداران پر و پا قرص Sim City 2000 بودم و در حالی که بازی‌های بعدی Sim City، از جمله نسخه‌های موبایل، من را به طرز شگفت‌انگیزی سردرد کردند، Pocket City توانست عشق را به گونه‌ای احیا کند که من اصلاً نمی‌دانستم که همچین بازی قرار است منتشر شود.

همچنین دانلود کنید: دانلود بازی EMERGENCY HQ 1.5.06 – استراتژیکی- شبیه سازی “مرکز اورژانس” اندروید

شروع بازی Pocket City

بازی با یک شهر خالی شروع می‌شود که تنها تاون هال (خانه اصلی) شما در آن دارند. اینجا بازی شما شروع می‌شود و از اینجا به بعد شما وظیفه دارید زیرساخت‌هایی مانند جاده‌ها، نیروگاه‌ها و… بسازید و شهر خود را بزرگ و بزرگ‌تر کنید. آب و برق دو مهره حیاتی در این بازی هستند و شما بدون آنها هیچ شانسی برای پیشرفت ندارید. جاده‌های شهر خود را بنا کنید تا سریع‌تر به هدف‌های خود برسید.

آموزش شروع بازی Pocket City

شروع این بازی همانند سایر بازی‌ها با آموزش است. کل پیشرفت اولیه شما در Pocket City در مراحل آموزشی انجام می‌شود. آموزشی که ممکن است برای بعضی‌ها کمی بیش از حد طولانی باشد اگرچه برای گیمیرها کمی طولانی و حوصله سر بر است اما برای افرادی که با این سبک از بازی‌ها آشنایی ندارند بسیار آموزش کاربردی و کاملی است.

بازیکنان در ابتدای بازی از آنها پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهند آموزش را شروع کنند یا خیر که البته اگر آموزش را هم شروع نکنند باید مطابق قوانین بازی شهر خود را از صفر و ساختمان‌های خود را با پیش نیازها بنا کنند. در دوره آموزشی تمام ساختمان‌های مهم شهر که باید با آنها آشنا شوید ساخته می‌شود. این ساختمان‌ها عبارتند از پلیس راه، فرودگاه، آتش نشانی و … . پس اگر با این بازی آشنایی ندارید حتماً دوره آموزشی را بگذرانید تا با این ساختمان‌های مهم در ابتدای بازی آشنا شوید.

Pocket city
Pocket city

چالش‌های بازی Pocket City

خوشبختانه این بازی با هیچ الگوریتمی برای ترغیب شدن شما به سمت خرید سکه‌ها ساخته نشده است و به راحتی می‌توانید پس از نصب برنامه شهر خود را بنا کنید. بلافاصله پس از نصب این بازی شما به طور کامل شهر جیبی را در گوشی خود تجربه خواهید کرد. این بدان معناست که هیچ زمان بندی، خرید درون برنامه ای و هیچ چیز دیگری مانعی برای سرگرمی شما نمی‌شود. در این بازی هیچ خبری از باخت و سرزنش کردن خود یا دیگران نیست. تنها محدودیت بازی برای شما احتمالاً شارژ باتری تلفن همراه شما و ارز درون بازی باشد که صادقانه بگویم سکه‌های درون بازی به قدری آسان به دست می‌آید که نمی‌توانستم تصور کنم.

فاجعه ای که در انتظار وقوع است

البته، با گذشت زمان، شهر جیبی راهی برای خراب کردن ترغیب دوباره شما به بازی و یکنواخت نشدن بازی انتخاب کرده است. بازیکنان در معرض بلایای طبیعی قرار خواهند گرفت که در هنگامی که من بازی می‌کردم گرد بادهایی به وجود آمد که برخی از ساختمان‌های شهر من را ویران کرد. مدارس، بیمارستان‌ها، زیرساخت‌ها و هر چیز دیگری که برای شهرم مهم بود ویران شد. با این حال، برخلاف بازی‌های قبلی از این قبیل که من بازی کرده‌ام، Pocket City به گیمرها اجازه می‌دهد تا به لطف دکمه «Rebuild Everything» که دقیقاً من همین دکمه را زدم، آسیب‌های وارد شده را فوراً خنثی کنند. یان دکمه هزینه‌ای دارد اما مطمئناً بهتر از این است که تخریب را به عنوان نشان افتخار باقی بگذارید یا به صورت دستی آسیب را خنثی کنید.

مأموریت ها

ساخت خیابان‌ها، آتش نشانی و مراکز مهم در کنار انجام امور مهم از اهداف اصلی مأموریت‌های این بازی است که به شدت مهم است. انجام مأموریت ها نه تنها پیشرفت شما را در بازی به دنبال دارند بلکه دانش شما را درباره ساختن ما و بازی افزایش می‌دهند و می‌توانید تجربه بهترین از بازی کردن با این بازی داشته باشید. همچنین مأموریت‌ها از شما می‌خواهند چیزهای خاصی بسازید یا آنها را ارتقا دهید تا قابلیت‌های جدیدی را به شهر خود اضافه کنید. همچنین انجام مأموریت‌ها هیچ هزینه‌ای برای شما به دنبال نخواهند داشت.

Pocket city
Pocket city

ویدئو گیم پلی

دانلود بازی Pocket City 1.1.357 – بازی شهر سازی محبوب “شهر جیبی” اندروید

بازی‌ای مانند Pocket City در کل بازی سختی برای بررسی است تا حدی به این دلیل که گیمرها بسته به نحوه ساخت شهر خود تجربیات متفاوتی خواهند داشت. برخی از ساختن شهرهای نسبتاً کوچک خوشحال خواهند شد و این بازی را در همان ابعاد برسی خواهند کرد. در حالی که برخی دیگر می‌خواهند شهری گسترده ایجاد کنند که هر گوشه از نقشه را که لمس کردند یک قسمت از ساختمان‌هایش باشد. هر دو روش مزیت خود را دارند و هر دو سبک افراد می‌توانند از این بازی لذت ببرند.

ممکن است به عنوان علاقه به این سبک بازی‌ها یان بازی را انتخاب کنید و یا ممکن است فقط بخواهید مناطق جدیدی را در این بازی بنا کنید. شاید بخواهید تنها جاده بسازید و جمعیت خود را افزایش دهید. در نهایت خیلی مهم نیست که چگونه Pocket City را بازی می‌کنید و تنها لذت شما از این بازی مهم است. فکر می‌کنم بدون در نظر گرفتن این موضوع، از آن لذت خواهید برد.

دانلود مستقیم فایل نصبی

همچنین دانلود کنید: معرفی و دانلود بازی شبیه ساز My Hospital 2.1.4 برای اندروید + مود

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.