برسی و معرفی اپلیکیشن KidsGuard Pro – نظارت بر کودکان

KidsGuard Pro: این روزها استفاده از تلفن‌های هوشمند و انواع اپلیکیشن‌های مبتنی بر آنها برای تمامی گروه‌های سنی حتی کودکان رواج پیدا کرده است. با توجه به اینکه با دسترسی یک تلفن هوشمند به اینترنت دیگر نمی‌توان حد و مرزی برای آن قائل شد، نگرانی والدین در خصوص فعالیت‌های کودکانشان با این ابزارهای هوشمند کاملاً منطقی خواهد بود. انواع اپلیکیشن‌هایی که با رویکرد کنترل مانیتورینگ طراحی شده‌اند به عنوان راه حلی به منظور کنترل فعالیت‌های هوشمند کودکان و به طور کلی کنترل و مدیریت گوشی‌های هوشمند اندرویدی از راه دور شناخته می‌شوند. اپلیکیشن KidsGuard Pro یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن های کنترل و نظارت بر کودکان و کنترل مانیتورینگ‌هایی است که به طور ویژه برای نظارت از راه دور بر روی گوشی‌های هوشمند کودکان طراحی شده است اما به واسطه قابلیت‌های گسترده خود می‌تواند در موقعیت‌های مشابه بسیاری کاربرد داشته باشد.

KidsGuard Pro
KidsGuard Pro

آموزش استفاده از KidsGuard Pro

باید گفت که طبق بررسی‌های انجام شده اپلیکیشن KidsGuard Pro توانسته است جایگاه اول را در میان 10 اپلیکیشن کنترل مانیتورینگ در سال 2021 میلادی به دست بیاورد. از این رو اگر به چنین ابزاری نیاز دارید، این اپلیکیشن می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. یکی از نقاط قوت و جالب توجه در خصوص استفاده از این کنترل مانیتورینگ، مراحل نصب و فعال سازی آسان و سریع آن است که در مجموع 5 دقیقه از وقت شما را به خود اختصاص خواهد داد. به منظور راه اندازی آیتم‌ها و قابلیت‌های این محصول گام‌های زیر را در پیش خواهید داشت:

1- ثبت نام: در اولین گام شما بایستی به واسطه یک آدرس ایمیل که از اعتبار آن مطمئن هستید به سایت اپلیکیشن KidsGuard Pro وارد شوید و سپس از میان گزینه‌های موجود طرح مدنظر خود را انتخاب نمایید.KidsGuard یکی از برترین اپلیکیشن های مدیریت کودکان است. لازم است به این نکته اشاره کنیم که اپلیکیشن KidsGuard Pro رایگان نخواهد بود از این رو شما بایستی با توجه به موارد استفاده خود از میان انواع طرح‌های فروش پیشنهادی دست به انتخاب بزنید. قیمت صرف شده برای استفاده از این اپلیکیشن با توجه به خدماتی که جلوتر به آنها اشاره خواهیم کرد، بسیار به صرفه و منطقی خواهد بود.

2- نصب اپلیکیشن: توجه داشته باشید که پس از دریافت اپلیکیشن شما بایستی نسخه آن را روی تلفن هوشمند هدف نصب نمایید. منظور از تلفن هوشمند هدف همان دستگاهی است که قصد دارید به واسطه خدمات کنترل مانیتورینگ آن را زیر نظر گرفته و فعالیت‌های آن را مدیریت نمایید. لازم به ذکر است که فرایند نصب کامل اپلیکیشن KidsGuard Pro و راه اندازی کامل آن چیزی حدود 5 دقیقه به طول خواهد انجامید. در طی این بازه بهتر است که از صفحه نصب خارج نشوید و از کامل شدن مراحل دفت کافی حاصل نمایید در غیر این صورت به هنگام دریافت خدمات با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

3- دریافت خدمات: پس از نصب و راه اندازی کامل اپلیکیشن روی دستگاه هدف، شما این امکان را خواهید داشت تا به واسطه کنترل پنل تحت وب تمامی آیتم‌ها و خدمات کنترل و مدیریتی را دریافت نمایید. با باز کردن مرورگر خود خواهید توانست تمامی دسترسی‌های ممکن را در لحظه دریافت نمایید.

KidsGuard Pro
KidsGuard Pro

محموعه دسترسی‌های KidsGuard Pro

باید گفت که شما به واسطه این اپلیکیشن به طور کامل بر روی گوشی هوشمند هدف تسلط پیدا خواهید کرد و بدون هر گونه محدودیتی می‌توانید اطلاعات و عملکردهای آن را تحت کنترل بگیرید. اگر بخواهیم به شکل دقیق‌تر امکانات و دسترسی‌های اپلیکیشن KidsGuard Pro را شرح دهیم، می‌توانیم از دسته بندی‌های زیر کمک بگیریم:

 • موقعیت مکانی: جالب است بدانید که شما می‌توانید به تمامی آیتم‌ها و اطلاعاتی که در دسته قابلیت‌های GPS جای می‌گیرند، دسترسی داشته باشید. دسترسی‌هایی نظیر ردیابی موقعیت مکانی، مشاهده تاریخچه موقعیت مکانی و راه اندازی انواع سیستم‌های موقعیت مکانی در تلفن هوشمند هدف به کمک این اپلیکیشن ممکن خواهد بود.
 • پشتیبانی از اپلیکیشن‌ها: تمامی برنامه‌های پیش فرض نصب شده بر روی گوشی در کنار انواع اپلیکیشن‌هایی که خود شخص بعداً نصب کرده است به واسطه اپلیکیشن KidsGuard Pro پشتیبانی می‌شود و شما می‌توانید آن‌ها را کنترل نمایید. انواع اکانت‌های اجتماعی مانند حساب اینستاگرام، اسنپ چت و… نیز کاملاً تحت کنترل شما قرار خواهند گرفت.
 • ضبط تماس: امکان ضبط دو طرفه تمامی مکالمات تلفنی برای شما وجود خواهد داشت.
 • عکس از صفحه: شما امکان گرفتن عکس از صفحه و یا به اصطلاح آشناتر، اسکرین شات را نیز با KidsGuard Pro خواهید داشت.
 • عکس برداری مخفی: از قابلیت‌های بسیاری شگفت انگیز این اپلیکیشن برای شما این است که می‌توانید به طور کاملاً مخفیانه بدون اینکه صاحب گوشی هدف متوجه شود، دوربین پشتی گوشی هدف را باز کنید و سپس عکس برداری نمایید.
 • ذخیره اطلاعات: جالب است بدانید که شما می‌توانید اطلاعات موجود در تمامی بخش‌های گفته شده را برای خود ذخیره نمایید تا بعداً آنها را مجدداً مورد بررسی قرار دهید.

با توجه به دسترسی‌های گفته شده، شما با نصب و راه اندازی اپلیکیشن KidsGuard Pro نه تنها می‌توانید تمامی بخش‌های گوشی هدف را کنترل نمایید بلکه می‌توانید دسترسی‌های خود را نیز از دید صاحب تلفن هوشمند هدف مخفی نگه دارید.

KidsGuard Pro
KidsGuard Pro

نقاط قوت اپلیکیشن KidsGuard Pro

 • عملکرد لحظه‌ای: در صورتی که سرعت اینترنت شما بر روی کیفیت 3G و یا 4G باشد آنگاه بدون وقفه و در لحظه می‌توانید تلفن هوشمند هدف را کنترل نمایید و اطلاعات را مشاهده کنید.
 • راه اندازی آسان: تمامی فرایندهای نصب، راه اندازی و استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده و سریع پیش خواهد رفت از این رو کاربران می‌توانند بدون محدودیت و یا آموزش خاصی آن را به کار ببندند.
 • مخفی: همان طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم کنترل با اپلیکیشن KidsGuard Pro کاملاً مخفیانه انجام خواهد شد و صاحب گوشی هدف نمی‌تواند آن را ردیابی نماید حتی آیکون اپلیکیشن پس از نصب کامل از منوی گوشی حذف می‌شود.
 • امنیت: شما می‌توانید بدون هر گونه نگرانی از بابت حملات ویروسی و یا نشر اطلاعات به طور نا خواسته، از این اپلیکیشن استفاده نمایید. تمامی اطلاعات موجود و یا رد و بدل شده در این اپلیکیشن به شکل رمز گذاری شده طبقه بندی شده و مورد استفاده واقع می‌شوند.
 • پشتیبانی: جدا از اینکه این اپلیکیشن از تمامی برنامه‌های نصب شده پشتیبانی می‌نماید، از انواع فرمت‌های اطلاعاتی نیز پشتیبانی کاملی به عمل می‌آورد و به شما امکان دسترسی به تمامی فرمت‌های موجود در حجم‌های گوناگون را خواهد داد.
 • زبان: شما می‌توانید از اپلیکیشن KidsGuard Pro با انواع زبان‌های دلخواه استفاده نمایید.
 • خدمات پشتیبانی: در صورتی که به هنگام استفاده از این اپلیکیشن به مشکل خوردید و یا ابهاماتی برای شما وجود دارد می‌توانید به سادگی و به کمک ایمیل با پشتیبانان این اپ ارتباط برقرار کنید و کمک مدنظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

جمع بندی برسی و معرفی اپلیکیشن KidsGuard Pro – نظارت بر کودکان

اپلیکیشن KidsGuard Pro می‌تواند یک ابزار استاندارد و قوی برای کنترل مانیتورینگ گوشی‌های هوشمند اندرویدی باشد. حوزه خدمات و دسترسی‌های این اپلیکیشن بسیار گسترده است و نمی‌توان محدودیتی برای آن عنوان نمود. با توجه به عملکرد مخفیانه این اپ و قیمت منصفانه آن شما خواهید توانست با هزینه‌ای کم و بدون ایجاد حساسیت در کودکانتان استفاده آنها از تلفن هوشمند و اینترنت را مدیریت کنید.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.