دانلود Shadowgun War Games – Online PvP FPS 0.6.0 – بازی اکشن رقابتی “نبردهای شادوگان” اندروید

امروزه تکنولوژی صنعت کامپیوتر به طور چشم‌گیری پیشرفت کرده است. شرایط فراهم‌سازی شده که بهترین موتور گرافیکی در تولید بازی در دسترس قرار دارند. شاهد منتشر شدن بهترین بازی‌ها در ژانرهای مختلف هستیم که خوشبختانه برخی از آن‌ها گرافیک کنسولی دارند و این به کاربران گیمر کمک می‌کند تا بهترین تجربه‌ای شگفت‌انگیز در پلتفرم اندروید خود به دست آورند. یکی از جدیدترین گیم‌های منتشر شده در ژانر اکشن محبوب بسیار زیادی دارد در بین گیمرها بازی Shadowgun War نام دارد که می‌تواند با بهترین صحنه‌های هیجان‌انگیز تیراندازی و جلوه‌های ویژه بسیار دیدنی در این بازی روبرو خواهید شد؛ و گیمرها را به اوج هیجان و آدرنالین برساند.

Shadowgun War Games
Shadowgun War Games

همینطور ببینید : دانلود بازی Ghosts of War 0.2.6 – بازی اکشن فوق العاده “ارواح جنگ” برای اندروید

تجربه بازی shadowgun War Games گرافیک کنسولی در پلتفرم اندرویدی!

در این گیم تیرانداز اول‌شخص بازیکنان به‌صورت آنلاین وارد رقابت‌هایی خواهند شد که در آن تیم‌ها به‌صورت ۴ و ۵ نفر روبرو هم دیگر حاضر می‌شوند. در آخر بازی تیمی برنده میدان خواهد شد که با نقشه‌های قبلی بازی کامل آشنا باشند که بتوانند با بهترین استراتژی وارد جنگ تن‌به‌تن شوند. گرافیک بازی به شکل قابل‌توجهی بهبودیافته و در رده بالایی گرافیکی قرار دارد. بازیکنان که این بازی را تجربه کردند احساس خواهند کرد در حال تجربه یک عنوان کنسول ps4 هستند. در این بازی صداگذاری و تصویر بازی طوری طراحی شده کاربران را می‌توان ساعت‌ها سرگرم خود کرد.

ویژگی مهم بازی shadowgun War Games

کاربران می‌توانند بازی shadowgun War Games به‌صورت آنلاین آن را تجربه کنند. این امکان برای کاربران فراهم‌سازی شده که بتوانند باهر بازیکنی در هرجایی دنیا وارد مبارزه شوند. اگر مهارت بازی خود را بالابرید می‌توانید امتیاز خوبی را در این گیم کسب کنید. این امکان برای کاربران فراهم‌سازی شده بهترین اسلحه‌ها پس از اینکه چندین مرحله بازی برنده شوند برای آن‌ها باز خواهد شد.

میزان ابدیت کردن اسلحه‌ها در بازی shadowgun War Games به طور چشم‌گیری برای کاربران آزاد است. تکراری بودن سلاح هلو بمب‌ها در این گیم دیده نخواهد شد. این گیم طرف‌داران زیادی از کشورهای مختلف دارد و جز بهترین بازی‌های سرگرم‌کننده است که می‌تواند کاربران ساعت‌ها سرگرم کند بدون اینکه احساس کنند بازی برای آن‌ها تکراری شده است. بازی shadowgun War Games بیش از ۱۰ نقشه دارد تمام نقشه‌های که کارگزاری شده تماماً تنوع محیطی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. کمپانی این بازی‌سازی دائماً بروز رسانی ارائه می‌دهد که هرچند ماه روانه بازار بازی‌سازی می‌کند که کاربران از آخرین نسخه لذت ببرند.

Shadowgun War Games
Shadowgun War Games

نقد و بررسی بازی shadowgun War Games توسط گیمرها!

بهترین بازی تیرانداز اول شخصی با طراحی گرافیک برجسته می‌توانید به‌صورت آنلاین با کاربران جهانی وارد مبارزه به‌صورت ۵ v ۵  شوید. تنوع اسلحه در بازی shadowgun War Games  بسیار زیاد است. شما پس از اینکه ساعت‌ها این بازی انجام دهید؛ تحت هیچ عنوان با اسلحه تکراری روبرو نخواهید شد. طی سال‌هایی که از ساخت بازی‌سازی می‌گذرد، سبک و شاخه‌های که برای کاربران جهان باز و آنلاین بودن آن جذاب است. گیم‌های آنلاین همیشه انتخاب اصلی بازیکان یکی از دلایل اصلی این انتخاب که بتوانند کاربران با دوستان خود از هرجای از جهان باهم وارد مبارزه تن‌به‌تن شوند. بازی shadowgun War Games می‌توانید به‌صورت تک‌نفره و آنلاین تجربه کنید. هرسال بازی‌های موبایلی در این سبک بسیار منتشر می‌شود؛ اما خب بخش کمی از این بازی می‌توانند گیمرها مجذوب بازی کند چون تنوع بازی‌ها در موتور گرافیکی و این سبک ژانر زیاد شده است.

به‌عنوان‌مثال یک بازی در ۱ سال گذشته توانست بیش از ۵۰۰ هزار کاربر را به خود جذب کند؛ بازی Call of Duty: Mobile توسط کمپانی TIMI Stidios تولید شده است. شما می‌توانید این بازی به‌صورت تک‌نفره و گروهی آن را تجربه کنید. به‌عنوان‌مثال یک بازی محبوب توانست در طی کمترین زمان ممکن در بین کاربران ۱۸ تا ۳۰ سال درجهان محبوبیت خوبی کسب کند. بازی Pubg Mobile که گیمرهای زیادی سرگرم خود کرد. بازی Shadowgun War Games با بهترین کاراکترها و نقشه‌ها مختلف هرکدام ویژگی منحصربه‌فرد دارد. امکان فراهم‌سازی شده به‌صورت رقابتی با تمام کاربران جهان وارد مبارزه شوید. در ابتدا بازی شیوه استفاده کردن از سلاح‌ها به‌صورت کامل به شما آموزش داده خواهد شد. بعد از اینکه آموزش‌های کامل انجام دادید و مهارت خوبی را کسب کردید می‌توانید برای اولین‌بار وارد نبرد تن‌به‌تن با کاربران آنلاین شوید.

نقد و بررسی بازی shadowgun War Games توسط گیمرها!

البته قبل از آن می‌توانید کاراکتر مدنظر شما هست را انتخاب کنید و بتوانید با بهترین کاراکترهای جهان وارد مبارزه شوید. تمام کاراکترهای بازی منحصربه‌فرد طراحی شده‌اند نکته‌ای را باید بدانید در هنگام بازی Shadowgun War Games زمانی شما این گیم را شروع می‌کنید هیچ کاراکتر برای شما باز نیستند و باید مهارت خود را در بازی ببرید بالا تا بتوانید امتیاز زیادی؛ را دربازی کسب کنید شما باید تعداد زیادی مسابقه را به‌صورت کامل تمام کنید؛ تا تعداد زیادی کاراکتر و اسلحه برای شما باز شود و بتوانید آن‌ها در مبارزات خود استفاده کنید. می‌توانید با کسب امتیاز آیتم‌های را برای کاراکترهای خود خریداری کنید.

Shadowgun War Games
Shadowgun War Games

تمام سرورهای بازی Shadowgun War Games به بهترین سخت‌افزار متصل هستند که هیچ‌وقت شما در حین بازی کردند به مشکل برخورد نخواهید کرد. به‌ندرت پیش می‌آید که سرورهای بازی دچار اختلال شوند. گیم پلی بازی شبیه به اکثر این سبک شوتر اول‌شخص موبایلی دیگر است و تفاوت زیادی ندارد و می‌توانید درزمان کم برای بازی صرف می‌کنید کنترل آن را خیلی زود یاد می‌گیرید. کاراکترهای جذابی در بازی Shadowgun War Games  وجود دارد. به‌عنوان‌مثال یک کاراکتر جذاب این گیم بسته سلامتی همراه دارد و یا کاراکتر دیگر منحصربه‌فرد هستند و امکان غیب شدن را دارند. سبب شده همین کاراکترها با ویژگی‌های منحصربه‌فرد بازیکان را بتواند در مبارزه قهرمان کند. هر تیم وارد مبارزه می‌شود شامل پنج بازیکن است و باید ظرف شش دقیقه در جنگ تن‌به‌تن؛ تیمی بتواند بالاترین امتیاز کسب کند و حریف‌های زیادی را از تیم روبرو بیش‌تر از بین برده باشند؛ آن تیم قهرمان است.

همینطور ببینید : دانلود بازی War Robots 6.6.1 “نبرد ربات ها” برای اندروید

دانلود بازی shadowgun War Games

قیمت این بازی در گول پلی رایگان است دسته‌بندی اکشن قرار دارد کاربران می‌خواهند این بازی را در پلتفرم اندروید خود تجربه کنند نیازمند اندروید ۶ به بالا هستند. رده سنی این بازی مثبت ۱۴ سال پیشنهاد شده افراد کمتر از ۱۴ سال مناسب نیستند که این بازی را تجربه کنند و از امتیاز ۵ در گوگل‌پلی توانسته ۴. امتیاز برای این بازی کسب شود.

هم اکنون می‌توانید بازی Shadowgun War Games به‌صورت رایگان از طریق گوگل‌پلی دانلود نصب کنید و از آن لذت ببرید.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.