دانلود Tomorrow 0.15.2 – بازی فردا ورژن جدید بدون باگ برای اندروید

Tomorrow یک بازی RPG بقا است که به شما امکان می‌دهد شخصیت خود را شخصی‌سازی کنید و یک ماجراجویی هیجان‌انگیز را شروع کنید. پایگاه خود را بسازید، به دنیای باز برای یافتن منابع حمله کنید و از خود در برابر هیولاهای آلوده دفاع کنید. با دوستان خود متحد شوید، نقش بازی کنید و در یک نبرد پر از اکشن PVP شرکت کنید.

این سیستم گسترده، به شما این امکان را می‌دهد که سلاح‌ها و اقلام خود را بسازید و همچنین ساخت خانه جدید خود را توسعه دهید. برای داشتن بهترین شات برای بقا، می‌توانید حیوانات را شکار کنید و غذای خود را تهیه کنید. مکان‌های اطراف را کاوش کنید، جایی بسته‌های ویژه غارت و منابع ارزشمندی را پنهان می‌کنند که ممکن است جان شما را نجات دهد را پیدا کرده و آنها را به دست آورید.

Tomorrow
Tomorrow

همینطور ببینید : معرفی و دانلود بازی Takashi Ninja Warrior 2.5.2 “جنگجوی نینجا” برای اندروید

بازی Tomorrow برای اندروید

Tomorrow یک بازی کنترل منطقه و مذاکره برای 4-6 بازیکن است که حدود 90 دقیقه طول می‌کشد. در واقع هر بازیکن نقش یک ابرقدرت جهانی را بر عهده می‌گیرد و باید با موفقیت از اقدامات خود در هر نوبت برای کمک به تخلیه زمین از جمعیت استفاده کند. Tomorrow برای افراد سبک‌سر نیست. بازیکنان حملات نظامی و سلاح‌های بیولوژیکی را به کشورهای دیگر در سراسر جهان انجام خواهند داد. Tomorrow هم یک بازی تعاونی و هم رقابتی است. بازیکنان باید با یکدیگر همکاری کنند تا قبل از اتمام زمان، زمین را با موفقیت از جمعیت خالی کنند، اما وقتی این کار انجام شد، بازیکنی که بیشترین سرمایه سیاسی را داشته باشد، برنده است. اگر در پایان نوبت نهم، ردیاب عذاب به فضای نهایی نرسیده باشد، همه شکست می‌خورند و بشریت محکوم به فنا می‌شود.

جزئیات و اجزاء بازی Tomorrow

اگر ما قادر بودیم ستاره‌های رتبه‌بندی را صرفاً بر اساس مؤلفه‌ها توزیع کنیم، Tomorrow به‌راحتی یک بازی 5 ستاره بود. Tomorrow با طراحی گرافیکی، اجزا و آثار هنری خود کاملاً زیباست. طراح گرافیک Heiko Günther واقعاً می‌تواند هنرمند جدید بازی‌های موردعلاقه اکثر کاربران شود. کتاب قوانین، کارت‌ها، تابلو، همه چیز به طرز ماهرانه‌ای انجام شده است، حتی جلد جعبه، با تمام شکوه مینیمالیستی خود، کاملاً با موضوع بازی مطابقت دارد.

در بازی Tomorrow همه چیز و همة اجزا به‌صورت هماهنگ شده و مرتبط به هم طراحی شده‌اند، هنگامی که وارد جعبة تعبیه شده در بازی می‌شوید، با یک حس ناخودآگاه دوست دارید پیاده‌های بازی در برابر نقشة جهان تیره و خاکستری روشن و رنگارنگ باشند. به این واقعیت اضافه کنید که این پیاده‌ها برای فضاهای نقشه‌شان کمی بیش از حد بزرگ هستند، این واقعیت را در کنار هم قرار می‌دهد که جمعیت جهان باید کاهش یابد. همچنین، کارت‌ها (اعم از اکشن، رویداد و استراتژی) واقعاً به بازیکنان این حس را می‌دهند که در پناهگاهی در جایی زیرزمین نشسته‌اند و درباره سرنوشت بشریت تصمیم می‌گیرند.

نحوة بازی Tomorrow به چه صورت است؟

قبل از شروع بازی، باید انبوه‌های قرعه‌کشی مختلف بازی را تنظیم کنید و هر کشور را با پیاده‌های مربوطه پر کنید، و سپس هر بازیکن، یک کشور را برای کنترل انتخاب می‌کند (می‌توانید به قرعه‌کشی تصادفی بروید). هر بازیکن کارت‌های اکشن کشور مربوطه، توکن‌های کشور را می‌گیرد و سپس 3 کارت سلاح بیولوژیکی می‌کشد. پس از تکمیل این مراحل، آماده بازی هستید. بازی به 5 مرحله زیر تقسیم می‌شود:

 1. رویداد – یک کارت رویداد بکشید و آن را پخش کنید.
 2. فضای مجازی – صاحب کارت فضای مجازی (چین در ابتدای بازی مالک آن است) می‌تواند یکی از 3 گزینه را انتخاب کند: 1. تعیین ترتیب نوبت برای راند (این مسئولیت معمولاً به بازیکن اتحادیه اروپا تعلق دارد)، 2. یک کارت استراتژی بکشید، و 3. یک کارت استراتژی را از بازیکن دیگری بدزدید.
 3. انتخاب اکشن – هر بازیکن 2 کارت از کارت‌های اکشن خود را برای بازی در آن دور انتخاب می‌کند. اینها به‌صورت رو به پایین در مقابل آنها قرار می‌گیرند.
 4. قطعنامه اقدام – بازیکن اتحادیه اروپا ترتیب نوبت را تعیین می‌کند. آنها یک کشور را انتخاب می‌کنند و آن بازیکن می‌تواند یکی از کارت‌های اکشن (پاس) خود را بازی کند. اتحادیه اروپا بازیکن سپس بازیکن بعدی را برای رفتن و غیره انتخاب می‌کند. بعد از اینکه هر بازیکن یکی از کارت‌های خود را بازی کرد، مرحله با همان ترتیب تکرار می‌شود و همه کارت دوم خود را بازی می‌کنند.
 5. -Refresh – بازیکنان نشانگرهای خسته را بازنشانی می‌کنند. این به‌سادگی یک مرحله برای پاک‌سازی است.
Tomorrow
Tomorrow

انواع اقدامات در بازی Tomorrow به چگونه است؟

هر کشور یک مجموعه استاندارد از 5 کارت اکشن و 1 کارت منحصربه‌فرد دارد:

بیولوژیکی: این عمل به شما امکان می‌دهد یک سلاح بیولوژیکی راه‌اندازی کنید یا کارت‌های بیولوژیکی جدید بکشید. این بهترین راه برای حذف جمعیت ازروی زمین است و همچنین دارای پتانسیل گسترش به کشورهای مجاور است.

:Nukes آنچه شما ممکن است انتظار داشته باشید. بازیکنان می‌توانند یک توکن اتمی را برای بمباران یک کشور خرج کنند. بااین‌حال، سلاح‌های هسته‌ای در واقع برای جهان بد هستند و این باعث می‌شود ردیاب عذاب در جهت اشتباه حرکت کند.

سایبر: سعی کنید کنترل فضای مجازی را در دست بگیرید. شما رنگ قرمز یا زرد را حدس می‌زنید و اگر درست حدس بزنید، کنترل کارت فضای مجازی را به دست می‌آورید. اگر اشتباه می‌کنید، بازیکن آن را حفظ می‌کند.

نظامی: به شما امکان می‌دهد به یک قدرت کوچک (نه کشور بازیکن دیگر) حمله کنید. کنترل قدرت‌های جزئی می‌تواند کارت‌های استراتژی و VP را در پایان بازی به شما بدهد.

جاسوسی: عمل بازیکن دیگر را لغو کنید. این خارج‌ازنوبت به‌عنوان یک پاسخ پخش می‌شود.

ویژه: هر بازیکن بر اساس کشوری که بازی می‌کند، کارت اکشن ویژه متفاوتی دارد.

نکتة ویژه: بازی به‌محض برخورد ردیاب عذاب با چهره شاد در انتهای مسیر به پایان می‌رسد. در این مرحله، بازیکنان سرمایه سیاسی خود را جمع می‌کنند (امتیاز برای پیاده‌های جمع‌آوری که حذف کرده‌اید، داشتن پیاده‌های خود، کنترل قدرت‌های جزئی، کارت‌های استراتژی و غیره …) و بازیکنی که بیشترین رایانه شخصی را داشته باشد برنده است. اگر بازی تمام 9 راند را طی کند و ردیاب عذاب به فضای پایانی نرسد، همه می‌بازند و بشریت محکوم به فنا است.

Tomorrow
Tomorrow

دانلود بازی Tomorrow (فردا) برای اندروید

اگر به دنبال یک بازی متفاوت با گرافیکی خیره‌کننده و موضوعی خاص هستید قطعاً بازی Tomorrow مخصوص و مختص به روحیات شماست پس بنابراین شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت اندروید زوم و از طریق لینک مستقیم این بازی بی‌نظیر را دانلود و نصب کنید.

دانلود از سایت سازنده

همینطور ببینید : دانلود بازی WarFace: Global Operations v2.1.0″چهره جنگ” برای اندروید

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.