دانلود بازی Tankio 1.3.3.7 معروف به تانکیو تحت پلتفرم اندروید

Tankio یک بازی نبرد تانک هندسی مبتنی بر عرصه دوبعدی از بالابه‌پایین است. هدف، بالابردن سطح و شکست سایر تانک‌ها است. مهارت‌های موردنیاز شما برای پیش‌بردن این بازی مهارت‌هایی اعم از حرکتی، استراتژی و تفکر انتقادی خواهد بود.
همچنین لازم است عنوان کنیم که شما با دو تانک شروع می‌کنید و با مبارزه با ماشین‌های پلیس و SWAT می‌توانید قفل بسیاری از مراحل دیگر را باز کنید. به‌طورکلی و خلاصه باید خاطرنشان کنیم که بازی Tankio یک بازی بسیار جذاب و کاربرپسند است که هرچقدر در آن پیش می‌روید و مراحل را پشت سر می‌گذارید جذابیت خود را نشان می‌دهد.

Tankio
Tankio

همینطور ببینید : دانلود Tank Stars 1.5.11 بازی ستارگان تانک اندروید: حریف را به توپ ببندید!

بازی Tankio معروف به تانکیو تحت پلتفرم اندروید

در واقع تانکیو یک میدان جنگ تانک است و تاکنون 52 نوع تانک مختلف در بازی ساخته شده است که وظیفه و جایگاه شما به‌عنوان یک بازیکن در بازی Tankio به این صورت است که بعد از اینکه با تانک خود شروع به حرکت می‌کنید، موشک پرتاب می‌کنید تا دشمن را ناتوان کرده و برای همیشه نابود کنید. همچنین در این حین می‌توانید سکه‌ها را جمع‌آوری کرده و برای خود امتیاز جمع کنید و برای ارتقای تانک خود در بازی با استفاده از امتیازات دست‌به‌کار شوید.

جزئیات و خصوصیات بازی Tankio چگونه است؟

بازی Tankio یک بازی کاملاً رایگان است که با دانلود و نصب آن می‌توانید از آن و سبک متفاوتی که دارد نهایت لذت را ببرید
به‌محض شروع بازی نبرد شروع می‌شود بنابراین شما با سرعت عمل خود نباید به دشمن مجال حرکت و دفاع از خود را بدهید.
موشک‌ها به همه‌جا و همه طرف پرتاب می‌شوند پس در هنگام پرتاب و نشانه‌گیری نهایت دقت را به خرج دهید.
در این بازی شناسایی تانک‌های دشمن و متعهد (تانک‌های خودی) کمی دشوار است، شما باتجربه و مهارتی که در طول بازی به دست می‌آورید لازم است این شناسایی و تفکیک‌ها را انجام دهید.
باتجربه‌ای که سایر کاربران از این بازی کسب کرده‌اند متذکر شده‌اند که با بازی Tankio در یک جنگ واقعی شرکت خواهید کرد.
بازی Tankio دارای یک نقشه زیبا است که در آن می‌توانید با بازیکنان دیگر نبرد کنید و هر چیزی را که به آن برخورد می‌کنید خرد کنید.
شما با هر جسمی که برخورد می‌کنید که ممکن است آن را خردکرده یا منفجر کنید بزرگ‌تر می‌شوید؛ بنابراین هر چه بزرگ‌تر شوید، برای حریفان و رقیبان ترسناک‌تر خواهید شد.

موشک‌های بازی Tankio چگونه عمل می‌کنند؟

این موشک‌ها که یکی از آپشن‌ها و امکانات شما برای دفاع و پیش رفتن در بازی است با پرتاب از جانب شما به همه‌جا پرتاب می‌شوند و محدودیتی در پرتاب نخواهید داشت همچنین شما می‌توانید با حفظ فاصله، همه چیز را منفجر کنید. از موشک خود استفاده کرده و همه چیز را برای پیش رفتن خود در بازی نابود کنید!

Tankio
Tankio

اطلاعات تکمیلی دررابطه‌با بازی Tankio

هنگامی که برنامه برای اولین‌بار باز می‌شود، یک پاپ‌آپ ظاهر می‌شود که از بازیکنان می‌پرسد آیا این برنامه می‌تواند برای آنها اعلان ارسال کند یا خیر. سپس بازی صفحه‌ای با سه گزینه باز می‌کند: Rate که به بازیکن اجازه می‌دهد به برنامه در فروشگاه برنامه مربوطه امتیاز دهد. یک دکمه دوربین که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا یک اسکرین‌شات بگیرند و آن را در دستگاه و یک دکمه پخش ذخیره کنند.
هنگامی که دکمه پخش فشار داده می‌شود، بازیکن به یک میدان نبرد هندسی دوبعدی از بالابه‌پایین منتقل می‌شود. البته اشکالات مختلفی وجود دارد که بازیکن می‌تواند آنها را نابود کرده و تجربه کسب کند. همچنین وسایل نقلیه دیگری در اطراف وجود دارند که توسط بازی هدایت می‌شوند که می‌توانند حمله کنند و توسط بازیکن مورد حمله قرار گیرند. هیچ خشونتی نشان داده نشده است. با افزایش سطح بازیکن، دشمنان چالش‌برانگیزتر می‌شوند.
با پیشرفت بازیکن، امتیازات مهارتی به آنها داده می‌شود که می‌توانند به ویژگی‌های مختلفی مانند سرعت، قدرت و دفاع اضافه کنند؛ بنابراین می‌توان گفت اینها شانس بقای بازیکن را افزایش می‌دهند.
و در ادامه لازم است اشاره کنیم که بازی تا زمانی ادامه می‌یابد که بازیکن شکست بخورد، در این مرحله، یک تبلیغ تمام صفحه برای یک برنامه نمایش داده می‌شود که در صورت تمایل این باید به‌صورت دستی بسته شود.
با افزایش سطح بازیکن، پرتابه‌های مختلف باز می‌شوند. بازیکنان می‌توانند طیف گسترده‌ای از پرتابه‌ها را انتخاب کنند و اینها بر توانایی بازیکن در واکنش تهاجمی و تدافعی به دیگران تأثیر می‌گذارد. برخی از تبلیغات تمام صفحه‌نمایش داده شده برای برنامه‌های شبیه‌سازی خشونت‌آمیز و زمان جنگ است که باید آنها را به‌صورت دستی ببندید.
در محیط بازی شما به‌عنوان بازیکن همیشه با تانک‌های دشمن روبرو می‌شوید که باید آنها را شکست دهید. به دشمنان شلیک کنید، آنها را از بین ببرید و تاحدامکان امتیاز کسب کنید. اگر بسیاری از تانک‌های دشمن را شکست دهید، امتیاز بالایی کسب خواهید کرد که می‌توانید آن را مستقیماً با دستاوردهای سایر بازیکنان در جدول امتیازات مقایسه کنید. (که این یک امکان فوق‌العاده برای شما خواهد بود)
سپس لازم است تانک‌های خود را بهبود ببخشید؛ برای شکست دادن سریع‌تر و آسان‌تر دشمنان، می‌توانید تانک خود را به تجهیزات مختلف مجهز کنید یا آن را با امکانات اضافی ارتقا دهید و تانک خود را منحصربه‌فرد کنید و امتیاز بالا را شکست دهید.
هم چنین در حین بازی امکان تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین تانک را خواهید داشت به این صورت که هر چه مدت بیشتری در میدان بمانید یا با شلیک تانک‌های دشمن امتیاز بیشتری کسب کنید، تانک شما بزرگ‌تر می‌شود. ازآنجایی‌که تانک با افزایش سطح بزرگ‌تر و قوی‌تر می‌شود، تاکتیک صحیح نیز مهم خواهد بود.
و خالی‌ازلطف نیست که عنوان کنیم در Tankio شما در مجموع 80 تانک مختلف در دسترس دارید که همگی ساختار یا ویژگی‌های متفاوتی دارند؛ بنابراین لازم است تانکی را انتخاب کنید که با برنامه استراتژیک شما مطابقت دارد و می‌تواند در مبارزه با دشمنانتان بیشترین کمک را به شما کند.
همچنین شما در این بازی پنج پوستة متفاوت را در اختیار دارید که می‌توانید برای تغییر و تنوع یکی از آنها را مورداستفاده قرار دهید.

دانلود بازی Tankio معروف به تانکیو تحت پلتفرم اندروید

این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نبرد با تانک محسوب می‌شود که طرف‌داران مختص به خود را دارد زیرا با اینکه رابط کاربری راحتی دارد ولی بااین‌حال از جذاب و مهیج بودن بازی چیزی کم نمی‌کند ازاین‌رو بازی Tankio برای شما همراهان همیشگی از طریق وب‌سایت اندروید زوم آماده دانلود و نصب است و پیشنهاد ما به شما این است که تجربة انجام این بازی را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید.

همینطور ببینید : دانلود Pico Tanks 46.0.0 – بازی چندنفره “تانک های پیکو” اندروید

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.