ایردراپ چیست؟ + نحوه کسب درآمد دلاری از ایردراپ ها

ارزهای دیجیتال فرصت های بسیار زیادی را در اختیار افراد قرار دادند تا از طریق آن بتوانند امکان کسب درآمد به‌ صورت دلاری را داشته باشند. کسب درآمد دلاری برای بسیاری از کاربران ایرانی همواره یکی از جذاب‌ترین روش‌های درامدزایی بوده است و این افراد از روش های مختلفی برای این کار استفاده می‌کنند که در این مقاله می خواهیم به بررسی موضوع ایردراپ چیست بپردازیم و مشخص کنیم که چگونه می‌توانید با استفاده از ایردراپ کسب درآمد دلاری داشته باشید.

رفته رفته و با گذشت زمان روش‌ها و حوزه‌های جدیدتری به دنیای ارزهای دیجیتال اضافه می شوند و کاربران می توانند با استفاده از آن ها درآمدهای دلاری برای خود داشته باشند. اما روش هایی نیز وجود دارد که کاربران می‌توانند با استفاده کردن از آن ها به صورت رایگان درآمد دلاری داشته باشند که یکی از این روش ها ایردراپ است و کاربران می توانند از این روش استفاده کنند.

در واقع زمانی که بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال معرفی شد روش های مختلفی  برای کسب درآمد از این طریق به وجود آمد و یکی از این روش ها که ایردراپ بود برای آشنایی بیشتر مردم و همچنین تشویق کردن آن ها به سمت استفاده کردن از ارزهای دیجیتال انجام می شد.

ایردراپ چیست؟

در واقع ایردراپ به یک نوع بازاریابی گفته می شود که از طریق آن مدیران یک پروژه قصد دارند تا افراد بیشتری را از وجود این پروژه باخبر کنند و آن ها را تشویق کنند که از این ارز دیجیتال جدید حمایت کنند. برای بسیاری از کاربران این موضوع به وجود آمده که آن ها در کیف پول ارز دیجیتال خود با استفاده از خرید BTC از بهترین راه و یا خرید اتریوم مقداری از این ارز های دیجیتال یا هر ارز دیگری را در کیف پول خود داشتند و سپس متوجه شدند که مقدار دیگری از یک ارز دیگر به کیف پول آن ها اضافه شده است. زمانی که با چنین رویدادی مواجه می شوید حال دیگر می‌دانید که با استفاده از ایردراپ این مقدار ارز دیجیتال در اختیار شما قرار گرفته تا شما به عنوان یک کاربر که در این زمینه فعالیت می‌کند از وجود آن ارز دیجیتال جدید مطلع شوید و در صورت نیاز و تمایل اقدام به خرید آن کنید.

تمامی این روند تنها به دلیل آگاهی بیشتر افراد از وجود چنین ارز دیجیتالی در بازار انجام می شود و به صورت هدیه مقداری از این توکن در اختیار افراد مختلف قرار می گیرد. به طور مثال در گذشته و زمانی که بیت کوین تازه شکل گرفته بود بسیاری با ارائه بیت کوین رایگان به افراد کمک می‌کردند تا آن ها اطلاعات بیشتری در این زمینه را به دست آورند و تشویق شوند که از این ارزهای دیجیتال استفاده کنند. البته که در حال حاضر با توجه به رشد های بسیار زیادی که بیت‌کوین تجربه کرده، روش های مختلفی برای این کار وجود دارد اما باید به این نکته دقت داشته باشید که در بسیاری از روش ها تنها وقت و انرژی خود را تلف می کنید و ممکن است مقدار زیادی از این ارز های دیجیتال در اختیارتان قرار گرفته نشود.

هدف از اجرای ایردراپ

همان‌گونه که در بالا هم به این موضوع اشاره کردیم هدف از اجرای چنین کاری تنها مطلع کردن افراد مختلف از وجود چنین ارز دیجیتالی است مطمئنا زمانی که افراد بیشتری این ارز دیجیتال را بشناسند ممکن است تعداد خریداران آن بالا برود. بسیاری از ارز های دیجیتالی که به تازگی معرفی می شوند از این روش برای جذب افراد استفاده می کنند. بسیاری از این پروژه ها توانسته اند از این طریق تعداد افراد بسیار زیادی را به سمت خود جذب کنند و نقدینگی موجود خود را افزایش دهند.

مطمئناً زمانی که مقداری ارز دیجیتال به صورت رایگان در اختیارتان قرار گرفته می‌شود باید بدانید که این مقدار زیاد نیست و ممکن است شما از ایردراپ های مختلفی استفاده کنید و در هنگام استفاده کردن از آن ها متوجه شوید که با جمع شدن بسیاری از آن ها باز هم نمی‌توانید سرمایه خوبی را جمع کنید. اما چه راهکارهای بهتری وجود دارد که افراد بتوانند سرمایه‌گذاری موفقی را داشته باشند و هم اینکه به صورت رایگان و بدون هزینه این کار را انجام دهند؟

انواع ایردراپ

انواع ایردراپ

برای بهره‌مندی از ایردراپ ها باید ابتدا بدانید که چه انواعی دارند و چگونه می توانید از آن ها استفاده کنید. در زیر ما به معرفی انواع این ایردراپ ها می پردازیم تا بیشتر با روش های کسب درآمد از این طریق آشنا شوید.

 • ایردراپ استاندارد (Standard Airdrop)
 • ایردراپ‌ های جایزه‌ای (Bounty Airdrop)
 • ایردراپ جهت دارندگان (Holder Airdrop)
 • ایردراپ انحصاری (Exclusive Airdrop)
 • ایردراپ هاردفورک (‌Hard Fork Airdrop)

 بهترین راه برای کسب درآمد دلاری از طریق رمز ارزها

حال که با این مفهوم آشنا شدید باید بدانید که بهترین روش برای کسب درآمد دلاری از طریق رمز ارزها چیست. یکی از روش هایی که به تازگی سر و صدای زیادی به پا کرده این است که با استفاده از بازی های مختلفی که معرفی می شود بازی کنید و کسب درآمد داشته باشید. مطمئنا بازی های زیادی را در نظر دارید که از طریق آن ها می توانید درآمد خوبی را به دست آورید. این بازی ها با ارائه توکن های غیر مثلی (NFT) و همچنین استفاده کردن از رمز ارز محلی این بازی ها به کاربران این امکان را می‌دهند که هر دارایی که در بازی به دست می‌آورند را بتوانند در بازار آن به فروش برسانند و از این طریق درآمد خوبی را کسب کنند.

برای آن هایی که نمی‌خواهند از بازی ها استفاده کنند و شاید نخواهند زمان خود را روی این بازی‌ها بگذارند، بهترین روش می‌تواند خرید و فروش ارزهای دیجیتال باشد. اما این خرید و فروش باید با توجه به دانش و آگاهی که شما از این بازار دارید انجام شود. اگر سعی کنید که با استفاده کردن از آموزش های مختلفی که در این زمینه وجود دارد ورود به دنیای ارزهای دیجیتال را تجربه کنید، مطمئناً می توانید کسب درآمد بسیار خوبی از این طریق داشته باشید. اما اگر بدون آموزش به این بازار وارد شوید مطمئنا جز ضرر چیزی عاید شما نخواهد شد و به خواسته خود نخواهید رسید.

برای اینکه بتوانید در این بازار فعالیت کنید شما پس از انجام تمامی مراحلی که در بالا به آن ها اشاره کردیم به یک صرافی معتبر نیاز دارید تا خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف را در آن انجام دهید. توصیه ما استفاده کردن از صرافی رمزارز کیف پول من است که امکان خرید و فروش بیش از ۱۳۰۰ ارز دیجیتال مختلف را به شما می دهد و می توانید هر کدام از این ارزها را در کیف پول اختصاصی خود ذخیره و نگهداری کنید.

خرید ارز دیجیتال

در هنگام استفاده کردن از این صرافی مزایای بسیار زیادی را دریافت می کنید و می توانید با استفاده کردن از امکانی که در ادامه معرفی می کنیم، ارزهای دیجیتال مختلفی را به صورت رایگان به دست آورید. پس اگر به دنبال این مفهوم هستید که ایردراپ چیست؟ می توانید از این صرافی استفاده کنید و مقداری ارز دیجیتال به صورت رایگان به دست آورید. این صرافی به تمامی کاربرانی که به تازگی ثبت نام خود را در کیف پول من انجام می دهند مقداری ارز دیجیتال را به صورت رایگان اختصاص می دهد تا آن ها بتوانند به صورت کاملاً رایگان به این فضا وارد شوند. همچنین شما اگر در شبکه‌های اجتماعی کیف پول من عضو شوید و همچنین در  کمپین های تبلیغاتی آن ها شرکت کنید می توانید این مقدار را افزایش دهید و به صورت رایگان ارزهای دیجیتال مختلفی را دریافت کنید.

در بالا به این موضوع اشاره کردیم که ارزهای دیجیتال فضای بسیار خوبی را در اختیار بسیاری از کاربران قرار داده‌اند تا بتوانند امکان سرمایه گذاری در این بازار را داشته باشند. در این مقاله ما سعی کردیم تا هم به موضوع ایردراپ چیست بپردازیم و هم اینکه روش های کسب درآمد دلاری را معرفی کنیم. در نهایت هم یک صرافی معتبر را معرفی کردیم که این صرافی امکان خرید و فروش ارز های دیجیتال مختلفی را به کاربران خود می دهد و در کنار آن به کاربرانی که به تازگی در این سامانه ثبت نام می کنند مقداری ارز دیجیتال را به صورت رایگان اختصاص می دهد که آن ها بتوانند از این طریق ورود موفقی را به دنیای ارزهای دیجیتال داشته باشند.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.