بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه
بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه

بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه – معرفی ۱۰ ابزار برتر

ارائه نتایج یک پژوهش، طرح توجیهی یک محصول یا حتی تلاش برای به دست آوردن یک جایگاه شغلی جدید، نیاز به روشی مناسب جهت انتقال نکات مورد نظر به بهترین شکل ممکن دارد. به این منظور، معمولاً در قالب نرم‌افزارهایی مانند پاورپوینت و به صورت چند اسلاید، می‌توانید تمام نظریات و افکار خود را به مخاطبان منتقل کنید. در مواردی نیز از تولید ویدئو به این منظور استفاده می‌شود. از طرفی با توجه به این‌که تولید اسلاید یا ویدئو برای پرزنت کردن، دشوار و زمان‌بر است؛ استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه، می‌تواند این مشکل را برطرف نماید. بنابراین اگر قصد دارید در رابطه با کاربرد هوش مصنوعی در پرزنت و ارائه اطلاعات بیشتری کسب نمایید، لطفاً تا انتها با این مقاله از «مجله اینترنتی اندروید زوم» همراه باشید.

هوش مصنوعی در زمینه ارائه و پرزنت چطور عمل می‌کند؟

ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه، بر اساس الگوریتم‌های پیشرفته و دریافت یک سری اطلاعات اولیه – که معمولاً به صورت متنی کوتاه است – ارائه‌هایی جذاب و چشمگیر را برای کاربران ممکن می‌سازند. این ابزارها با تجزیه و تحلیل محتوا، شناسایی الگوها و روندها و ارائه پیشنهادهایی برای بهبود طراحی بصری و چیدمان اسلایدها، کار می‌کنند. شایان ذکر است، در صورتی که شغل شما به طور معمول نیاز به ارائه دارد؛ با به‌کارگیری هوش مصنوعی و طی فرآیند یادگیری ماشینی، نرم‌افزار خود به خود به سلیقه شما نزدیک‌تر شده و اسلایدهایی متناسب با کسب و کار و شیوه مورد نظرتان تولید می‌کند.

هوش مصنوعی در زمینه ارائه و پرزنت چطور عمل می‌کند؟
هوش مصنوعی در زمینه ارائه و پرزنت چطور عمل می‌کند؟

مزایای استفاده از ابزار هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه

کاربردهای هوش مصنوعی، هر روز به حوزه‌های جدیدی کشیده می‌شود و این به دلیل مزیت‌های به کار بردن تکنولوژی در فعالیت‌های مختلف است. این موضوع را می‌توان در رابطه با کسب و کارها احساس کرد که به دنبال استفاده از کوچک‌ترین فرصت‌ها برای پیشرفت هستند. از طرفی مدیریت زمان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های عصر حاضر، تنها با خلاقیت و استفاده از شیوهای نوین ممکن خواهد بود. هوش مصنوعی نیز به واسطه تمام امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، در این زمینه مفید بوده و مزایای بسیاری به همراه دارد. تعدادی از مهم‌ترین مزایای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه عبارت‌اند از:

 • مدیریت زمان
 • صرفه‌جویی در هزینه
 • تجزیه و تحلیل دقیق
 • تنوع در ارائه
 • عناصر گرافیکی متنوع

در ادامه هر یکی از موارد فوق را در زمینه به‌کارگیری هوش مصنوعی برای ارائه و پرزنت توضیح خواهیم داد.

مزایای استفاده از ابزار هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه
مزایای استفاده از ابزار هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه

مدیریت زمان

یکی از مهم‌ترین مزایای به‌کارگیری ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه، مدیریت زمان است. به این معنی که مدت زمان مورد نیاز جهت ایجاد اسلایدهای ارائه یا محتواهای گرافیکی مورد نظر را می‌توانید صرف آماده کردن خودتان برای ارائه کنید. از طرفی برای افرادی که به منظور بازاریابی و پرزنتیشن محصول از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند، مدت زمان بسیار زیادی ذخیره می‌شود که قابیلت استفاده به اهداف دیگر را خواهد داشت.

مدیریت زمان با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی
مدیریت زمان با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی

صرفه جویی در هزینه

شرکت‌هایی که برای ارائه خدمات و محصولات خود از طریق تولید ویدئو یا اسلایدهای جذاب اقدام می‌کنند؛ هزینه زیادی را به افراد متخصص در این حوزه می‌پردازند. ابزارهای هوش مصنوعی با پرداخت اشتراک، امکان استفاده در تیراژ بالا را دارند و خصوصاً برای صاحبان کسب و کار مناسب هستند.

تجزیه و تحلیل دقیق

هوش مصنوعی تمام جنبه‌های موضوع را در نظر می‌گیرد. شما می‌توانید با ارائه اسکریپتی کوتاه و تعیین خط‌مشی‌های اصلیِ ارائه، از الگوریتم‌های دقیق ابزارهای هوش مصنوعی استفاده کنید. به این ترتیب پرزنت شما شامل موارد مهمی خواهد بود که به صورت دقیق توسط هوش ماشینی تجزیه و تحلیل شده‌اند.

تنوع در ارائه

خلاقیت در ارائه، یکی از مهم‌ترین نکات در جلب نظر مخاطبان است. تهیه فایل‌هایی که ظاهر گرافیکی جذابی دارند؛ همواره باعث کسب موفقیت بیشتر در ارائه می‌شود. در این راستا، ابزارهای هوش مصنوعی با داشتن قالب‌های متنوع در تولید محتوا، هر ارائه را نسبت به ارائه‌های قبلی تنوع می‌بخشد.

تنوع در ارائه
تنوع در ارائه

عناصر گرافیکی متنوع

ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه، امکاناتی در اختیار کاربران قرار می‌دهند که با تولید لوگو، شخصی سازی عناصر گرافیکی و استفاده از تصاویر و کلیپ‌های کوتاه، انتخاب‌های بسیاری را پیش روی خود داشته باشند. در واقع شما می‌توانید با تعیین قالب دلخواهتان از هر نوع آيتمی به منظور افزایش جذابیت ارائه استفاده نمایید.

معرفی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه

خوشبختانه در زمینه هوش مصنوعی، توجه زیادی به ابزارهای پرزنت و ارائه شده و به همین دلیل گزینه‌های بسیاری در دسترس کاربران قرار دارد. با این وجود، همین گستردگی و تعدد انتخاب‌ها موجب سردرگمی افرادی می‌شود که نیاز به استفاده از این ابزارها دارند. بنابراین سعی می‌کنیم در ادامه مقاله با معرفی تعدادی از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک نماییم. این ابزارها عبارت‌اند از:

 • Wonderslide
 • Appypie Design
 • Presentations.ai
 • Wepik
 • Simplified
 • Decktopus
 • SlidesAI
 • Synthesia
 • Beautiful.AI
 • Slidesgo

در ادامه کاربرد و ویژگی‌های هر یکی از موارد فوق را بررسی خواهیم کرد.

معرفی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه
معرفی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه

Wonderslide

اگر به دنبال یک ابزار هوش مصنوعی با کاربردهای شگفت‌انگیز هستید، Wonderslide امکان یک ارائه عالی را برای شما فراهم می‌کند. این ابزار در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با دریافت حداقل اطلاعات، اسلایدهای شما را با فرمت pptx ایجاد می‌نماید و از فناوری پیشرفته‌ای استفاده می‌کند که توسط یک شبکه عصبی اختصاصی تغذیه می‌شود. در واقع تنها کافی است پیش‌نویس خلاصه خود را در اختیار نرم‌افزار قرار دهید و قالب مورد نظرتان را انتخاب کنید. در عرض چند دقیقه فایل ارائه شما آماده خواهد شد.

از جمله مزایای اصلی Wonderslide می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان انتخاب طرح به صورت خودکار و توسط هوش مصنوعی
 • ارائه طرح‌های جذاب و چشم‌نواز در تنوع بالا
 • تغییر فونت و رنگ کل قالب در کوتاه‌ترین زمان
 • افزودن نشان تجاری به اسلایدها
 • ادغام آسان با Google Slides و MS Power Point

می‌توان گفت Wonderslide برای مشاغل کوچک و متوسط که می‌خواهند در زمان ایجاد ارائه‌های حرفه‌ای صرفه‌جویی کنند، ایده‌آل است. در واقع این برنامه امکان شروع رایگان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و در ادامه با اشتراک پولی (7.49 دلار در ماه) خدمات بدون محدودیت ارائه می‌دهد. شما می‌توانید به منظور آشنایی بیشتر و دسترسی به وب‌سایتِ ابزار، کلیک کنید.

ابزار هوش مصنوعی Wonderslide
ابزار هوش مصنوعی Wonderslide

Appy Pie Design

وب‌سایت Appy Pie امکانات زیادی را بر پایه هوش مصنوعی ارائه می‌دهد. به عنوان مثال یکی از آیتم‌های مهم در پرزنت، ایجاد پوستر و کاور است. Appy Pie Design به عنوان یک ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی، امکان تولید تصاویر خلاقانه را فراهم می‌کند. همچنین Appy Pie’s Presentation Maker در کوتاه‌ترین زمان شما را برای ارائه یک محصول، پژوهش، گرفتن یک شغل و… آماده می‌کند.

ابن پلتفرم با برخورداری از قالب‌های آماده متنوع، امکان ایجاد قالب شخصی سازی شده را برای کاربران فراهم می‌کند؛ سپس در عرض چند دقیقه فایل خروجی مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد. از جمله مهم‌ترین مزایای Appy Pie می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مجموعه‌ای کامل از الگوهای پیش‌فرض
 • امکان افزودن تصویر، متن یا سایر عناصر فایل ارائه
 • امکان دانلود رایگان قالب‌ها
 • امکان استفاده از نسخه موبایل

شایان ذکر است که بیش از 10 میلیون کسب و کار در سراسر جهان به این نرم‌افزار محبوب اعتماد دارند؛ زیرا برای راه‌اندازی و استفاده از نرم‌افزار به هیچ تجربه حرفه‌ای نیاز نیست. از طرفی این پلتفرم اجازه می‌دهد تا ارائه را به راحتی در پلتفرم‌های دیگر به اشتراک بگذارید. نحوه استفاده از Appy Pie نیز در قالب دو طرح Basic Free (برای حداکثر 4 پروژه آزمایشی) و نسخه Pro با پرداخت ۶ دلار در ماه امکان‌پذیر است. شما می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به لینک مستقیم وب‌سایت کلیک کنید.

Appy Pie Design
Appy Pie Design

Presentations.ai

یکی دیگر از ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه Presentations.ai است. از این ابزار به منظور تولید محتوا جهت ارائه و پرزنت در مقیاس وسیع استفاده می‌شود؛ به نحوی که بزرگ‌ترین شرکت‌ها و کسب و کارها با استفاده از هوش مصنوعی، محصولات و خدمات خود را ارائه می‌دهند. استفاده از این ابزار هوش مصنوعی با هزینه ۱۰ دلار در ماه برای حالت معمولی و ۲۵ دلار در ماه برای حالت حرفه‌ای صورت میگیرد. بد نیست بدانید که که در حالت Pro ویژگی‌های زیر به کاربران ارائه می‌شود:

 • مجموعه کاملی از قالب‌های جذاب
 • تجزیه و تحلیل با استفاده از هوش مصنوعی
 • استفاده نامحدود از ابزار
 • ایجاد فایل‌ها با فرمت PDF
 • فونت‌ها و رنگ‌های سفارشی

شایان ذکر است که شرکت‌های بزرگ، قابلیت انجام مذاکره و دریافت امکانات اضافی با هزینه کمتر و طی قراردادهای بلندمدت را خواهد داشت. شما نیز می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده وب‌سایت اصلی ابزار کلیک کنید.

Presentations.ai
Presentations.ai

Wepik

ابزار Wepik مجموعه‌ای از امکانات هوش مصنوعی شامل تولید تصویر، ادیت هوشمند، تهیه گرافیک و پرزنت را به کاربران خود ارائه می‌دهد. با استفاده از این ابزار کاربردی، امکان تهیه مجموعه‌ای از اسلایدها به منظور ارائه عملکرد کاری، بازاریابی، بیان نتایج یک تحقیق علمی و… را خواهید داشت. به نحوی که مخاطبان شما علاوه بر دریافت تمام مطالب مدنظر با جدیت تمام شما را دنبال کنند. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های Wepic می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تولید اسلایدهای سفارشی بر اساس اطلاعات ورودی کاربر از طریق الگوریتم‌های پیشرفته
 • امکان تعیین موضوع، سبک و لحن نوشتار توسط کاربر
 • امکان استفاده از drag & drop در زمان ویرایش فایل ارائه
 • دارای طرح‌های متنوع و امکان تنظیمات گسترده در به‌کارگیری تصاویر
 • دسترسی به منابع Freepik و Flaticon

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این ابزار هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه، کلیک کنید.

Simplified

فرآیند پرزنت و ارائه با استفاده از این ابزار، به سادگی هر چه تمام‌تر و در سه مرحله انجام می‌شود. با انتخاب گزینه Generation چند انتخاب به منظور نوع کاربرد مورد نظرتان وجود دارد. شما می‌توانید از این ابزار جهت تولید تصویر، ارائه، ویدئو و … استفاده کنید. پس از انتخاب گزینه Presentation هوش مصنوعی از شما می‌خواهد در قالب بیست کلمه، عنوان اصلی را مشخص نمایید و تمام فرآيند تولید بر اساس همین متن کوتاه انجام می‌شود. در پایان این امکان را خواهید داشت که به فرمت‌های مختلف (PDF، PNG و…) فایل را دانلود نمایید و به منظور پرزنت و ارائه استفاده کنید.

ابزار هوش مصنوعی Simplified با ویژگی‌های مختلف، انتخاب مناسبی برای افراد و تیم‌های مختلف است. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این ابزار هوش مصنوعی عبارت‌اند از:

 • امکان سفارشی سازی تمام آیتم‌های موجود در اسلایدها
 • امکان انجام فعالیت در محیط ابری به صورت تیمی
 • امکان استفاده از رنگ، فونت، تصویر و متن‌های مختلف
 • اضافی کردن جلوه‌های انتقال بین اسلایدها و ایجاد ویدئو

شایان ذکر است که برنامه‌های قیمت گذاری این پلتفرم برای استفاده شخصی رایگان، 24 دلار در ماه برای تیم‌های کوچک، 40 دلار برای مشاغل کوچک و 100 دلار در ماه برای مشاغل بزرگ می‌باشد. شما می‌توانید به منظور استفاده از این ابزار و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

Simplified از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت کردن
Simplified از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت کردن

Decktopus

ابزار هوش مصنوعی Decktopus به نحوی طراحی شده است که نیازهای شما را به طور کامل برطرف کند. مهم‌ترین ویژگی‌های این ابزار را در ادامه بیان خواهیم کرد:

 • استفاده از هوش مصنوعی مبتنی بر ابر به منظور ایجاد ارائه سفارشی
 • قالب‌های قابل تنظیم به صورت مجموعه‌ای کامل با طرح، رنگ، فونت و گرافیک‌های متنوع
 • دستیار تولید محتوا هوش مصنوعی جهت تسهیل در ایجاد اسلایدها
 • امکان به اشتراک گذاری فایل‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی
 • امکان فعالیت به صورت تیمی و هم‌زمان بر روی یک پروژه
 • کتابخانه نقل‌قول‌ها
 • بهینه‌سازی ارائه برای موبایل

شایان ذکر است، این پلتفرم دارای یک پلن حرفه‌ای با هزینه اشتراک ماهانه ۹.۹۹ دلار و پلن تجاری با حق اشتراک ماهانه ۳۶ دلار می‌باشد. شما هم می‌توانید به منظور آشنایی بیشتر با این ابزار هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه و همچنین استفاده از آن کلیک کنید.

Decktopus
Decktopus

SlidesAI

ابزاری مجهز به هوش مصنوعی که هر متنی را به اسلایدهای بصری جذاب تبدیل می‌کند و موجب ساعت‌ها صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود. به این ترتیب که با وارد کردن متن یا یک خلاصه کوتاه از موضوع مورد نظرتان، کار را شروع می‌کنید. در ادامه می‌توانید قالب و ظاهر اسلایدها را سفارشی کنید تا در عرض چند دقیقه اسلایدهای مورد نظر شما برای پرزنت آماده شوند.

از جمله مهم‌ترین مزایای هوش مصنوعی Slides AI می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فعالیت پلتفرم با کمترین دسترسی و مجوزها در رابطه با حریم خصوصی کاربر انجام می‌شود.
 • به صورت خودکار و بدون نیاز به مهارت اسلایدهای جذابی تهیه می‌کند.
 • امکان طراحی زیبا با استفاده از فونت و رنگ‌های مختلف وجود دارد.
 • دسترسی به چندین زبان در ایجاد فایل ارائه
 • امکان یکپارچه سازی پلتفرم با Google Slide

شایان ذکر است که در به‌کارگیری این ابزار هوش مصنوعی سه طرح قیمتی موجود است:

 • Basic (رایگان)
 • Pro (10 دلار در ماه)
 • Premium (۲۰ دلار در ماه)

شما هم می‌توانید به منظور دسترسی یافتن به ابزار Slides AI، کلیک کنید.

Synthesia

یکی از بهترین شیوه‌ها برای ارائه مطلب در زمینه‌های مختلف، تولید ویدئو است. این نوع محتوا به صورت دقیق تمام سرفصل‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد. در این حوزه دو نکته مهم وجود دارد. مورد اول تولید محتوایی جذاب است که ذهن مخاطب را درگیر کند و مورد دوم هزینه و زمانی است که جهت تولید محتوای ویدئویی باید صرف کنید. در این راستا ضروری است که با Synthesia و نحوه کار آن آشنا شوید.

این نرم‌افزار مبتنی بر هوش مصنوعی، در محیط ابری امکان ایجاد نمایش‌های ویدیویی را فراهم می‌سازد. از طرفی رابط کاربری قوی و ساده این ابزار، شما را قادر می‌سازد که بدون نیاز به آموزش و یادگیری آنچنانی، محتوای جذاب تولید کنید.

شایان ذکر است که Synthesia بیش از ۵۵ قالب ویدیویی حرفه‌ای دارد و با استفاده از ۱۵۰ آواتار هوش مصنوعی، محتوای منحصر به فرد تولید می‌کند. از دیگر مواردی که این ابزار را منحصر به فرد می‌کند، امکان استفاده ۱۲۰ زبان مختلف است. به منظور استفاده از این ابزار کلیک کنید.

Synthesia ابزار هوش مصنوعی برای ارائه از طریق ویدئو
Synthesia ابزار هوش مصنوعی برای ارائه از طریق ویدئو

Beautiful.AI

این ابزار، یک سازنده ارائه مبتنی بر هوش مصنوعی است که ارائه‌های خیره کننده و حرفه‌ای تولید می‌کند. به این ترتیب که موتور طراحی مبتنی بر هوش مصنوعی، به کاربران کمک می‌کند تا اسلایدهای بصری جذابی ایجاد کنند که از نظر طراحی و چیدمان سازگار هستند و یک کیفیت یکنواخت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. نکته جالب در خصوص استفاده از این ابزار، این است که هوش مصنوعی این پلتفرم بصری است و حرکات بعدی کاربر را پیش‌بینی می‌کند.

به منظور استفاده از Beautiful.AI شما باید پیش‌نویس ارائه خود را وارد کنید و فناوری هوش مصنوعی قدرتمند این پلتفرم، اسلایدهای قابل تنظیم تولید می‌کند. شما این امکان را خواهید داشت که در صورت نیاز اسلایدها را ویرایش کنید. به عنوان مثال با افزودن فلوچارت، اینفوگرافیک، نمودارهای XY و… مباحث مدنظر خود را به شکل بهتری منتقل نمایید.

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های ابزار هوش مصنوعی Beautiful.AI می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان استفاده از قالب‌های چشمگیر و جذاب در طرح‌های متنوع
 • امکان سفارشی سازی تمام ویژگی‌های متن و اسلایدها از جمله افزودن لوگو، تغییر فونت و رنگ و…
 • امکان فعالیت به صورت تیمی بر روی پروژه و همگام سازی آنلاین تغییرات
 • ادغام کار هوش مصنوعی با نرم‌افزار Power Point
 • امکان استفاده از فایل صوتی در ارائه

جهت آشنایی بیشتر با امکانات خوش مصنوعی و استفاده از این ابزار کلیک کنید.

Slidesgo

به عنوان آخرین مورد از لیست بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه، می‌توان به Slidesgo اشاره کرد. ابزاری که با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته در ترکیب با پلتفرم‌های Google Slides و PowerPoint بهترین اسلایدها برای پرزنت و ارائه را آماده می‌کند.

در واقع این نرم‌افزار قالب‌های قابل تنظیم را برای صنایع مختلف، مشاغل، دانشجویان، بازاریابی یا پزشکی ارائه می‌دهد. از طرفی قادر خواهید بود موضوع، سبک، لحن، رنگ و به معنای واقعی کلمه همه چیز را برای اسلایدها انتخاب کنید و در کمترین زمان یک ارائه حرفه‌ای ایجاد نمایید.

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های Slidesgo می‌توان موارد زیر را بیان کرد:

 • برخورداری از تنوع بسیار زیاد قالب‌ها و آیتم‌های بصری
 • مشابه ابزار Wepik اجازه دسترسی به منابع Freepik و Flaticon را می‌دهد.
 • شما می‌توانید ارائه‌ها را در قالب pdf دانلود کنید.

جهت دسترسی به این ابزار هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه، کلیک کنید.

استفاده از هوش مصنوعی Slidesgo برای ارائه و پرزنت
استفاده از هوش مصنوعی Slidesgo برای ارائه و پرزنت

لینک مقالات تکمیلی یا پیشنهادی

سخن پایانی

هوش مصنوعی در موارد بسیاری می‌تواند راهگشای کاربران باشد. کاربردهای مختلف تکنولوژی‌های نوین در عرصه‌های مختلف، هر روز گسترش می‌یابد. در زمینه پرزنت و ارائه نیز افراد حقیقی و شرکت‌های مختلف این امکان را دارند که جلسات خود را با استفاده از اسلایدهای تهیه شده توسط هوش مصنوعی برگزار کنند. به این ترتیب اگر قصد دارید به عنوان دانشجو، محقق، بازاریاب یا بخشی از تیم مدیریتی یک شرکت، مباحث خود را در کوتاه‌ترین زمان به صورت قابل ارائه در بیاورید، توصیه می‌کنیم پتانیسل هوش مصنوعی در مدیریت زمان و هزینه را جدی بگیرید.

در پایان از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم. لطفاً لینک این مقاله را در اختیار دوستان خود نیز قرار دهید تا آن‌ها نیز با بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای پرزنت و ارائه آشنا شوند. همچنین نظرات و پیشنهادات خود در این حوزه را از طریق کامنت بیان کنید تا موجب بهبود مطالب این نوشتار شوید. پیروز و موفق باشید.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.