بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی

معرفی بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی – 15 پادکست انگلیسی و فارسی زبان

پیشرفت هوش مصنوعی در حوزه‌های مختلف، تغییرات بسیاری ایجاد کرده است. در واقع، علوم مختلف، سبک زندگی، صنعت، تجارت و… به واسطه کاربردهای گوناگون تکنولوژی AI همواره دچار دگرگونی می‌شوند. به همین دلیل، نمی‌توان اهمیت یادگیری در این حوزه را نادیده گرفت. با این حال، شاهد هستیم که با تغییرات ایجاد شده در سبک زندگی انسان، این روزها، استفاده از شیوه‌های آموزشی مانند یادگیری از طریق پادکست، بسیار رایج و مؤثر است. به همین دلیل، قصد داریم در این مقاله از «مجله اینترنتی اندرویدزوم» به معرفی بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی بپردازیم. با استفاده از این پادکست‌ها قادر خواهید بود از تمام اوقات شبانه روز، به خوبی استفاده کنید و به یادگیری بپردازید. لطفاً تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید و با بهترین پادکست‌های داخلی و خارجی در مورد هوش مصنوعی، آشنا شوید.

اهمیت شناخت بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی

معمولاً پادکست‌ها در هر حوزه، توسط افراد مطلع و آگاه، فعالان، بهره برداران و محققانی تهیه می‌شود که قصد دارند دانش و آگاهی خود را به اشتراک بگذارند. در موارد بسیاری نیز، روزنامه نگاران و اصحاب رسانه، مصاحبه با مهم‌ترین شخصیت‌ها در زمینه هوش مصنوعی را به صورت پادکست، در اختیار کاربران قرار می‌دهند. ماهیت پادکست‌ها نیز به نحوی است که می‌توانید، در کنار فعالیت‌های روزمره مانند ورزش، رانندگی و در حال انجام کارهای روتین خود، به آن‌ها گوش دهید. به همین دلیل، از زمان خود بهترین استفاده را خواهید برد و در زمینه هوش مصنوعی، دانش لازم را کسب می‌کنید.

از سوی دیگر با توجه به موارد متعددی که در این زمینه وجود دارد، با شناخت بهترین پادکست‌ها، می‌توانید به صورت هدفمند عمل کنید. همچنین بد نیست بدانید که هوش مصنوعی، در حوزه‌های متنوعی کاربرد دارد و با دانستن موضوع پادکست‌ها، می‌توانید گزینه‌ای را انتخاب کنید که با گرایش مورد علاقه شما همخوانی بیشتری داشته باشد.

اهمیت شناخت بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی
اهمیت شناخت بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی

معرفی بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی

امروزه گسترش تکنولوژی‌های وابسته به هوش مصنوعی، سبب شده است که کارشناسان و فعالان این حوزه، در کشورهای مختلف و تحت عناوین گوناگون، اقدام به تهیه و انتشار پادکست کنند. این موضوع در بین فعالان ایرانی در زمینه تکنولوژی AI نیز به چشم می‌خورد. بر همین اساس، در ادامه، تعدادی از بهترین پادکست‌های هوش مصنوعی فارسی زبان و انگلیسی زبان را به شما معرفی می‌کنیم. به این ترتیب قادر خواهید بود از میان موارد معرفی شده بهترین گزینه را انتخاب کنید و اطلاعات مورد نظرتان را کسب نمایید.

پیشنهاد آموزشی مرتبط:

بهترین پادکست های فارسی در حوزه هوش مصنوعی

درک اهمیت هوش مصنوعی در سال‌های اخیر، باعث شده است که متخصصان ایرانی نیز در این حوزه فعالیت بیشتری داشته باشند. از این رو، محتواهایی در قالب‌های مختلف تولید شده است تا علاقه‌مندان به تکنولوژی هوش مصنوعی امکان یادگیری را داشته باشند. با این وجود، هنوز هم کاستی‌های زیادی در این زمینه وجود دارد و کاربران به راحتی محتوای مورد نظر خود را پیدا نمی‌کنند. در ادامه قصد داریم تعدادی از بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی که به زبان فارسی تولید می‌شوند را به شما معرفی کنیم که عبارت‌اند از:

 1. هوش مصنوعی
 2. باهوش
 3. افق هوش مصنوعی
 4. دوشنبه‌های دیتایی سحاب
 5. رادیو فول استک

جهت افزایش آگاهی شما و انتخاب بهتر هر یک از موارد فوق را تشریح خواهیم کرد.

بهترین پادکست های فارسی در حوزه هوش مصنوعی
بهترین پادکست های فارسی در حوزه هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

شاید بتوان گفت یکی از بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی و به زبان فارسی، توسط جناب آقای دکتر سید مصطفی کلامی هریس تولید شده است. در هر اپیزود از این پادکست، به بررسی دستاوردهای شرکت‌های بزرگ مانند گوگل، آمازون، اپل و فیسبوک در حوزه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، پرداخته شده است. این پادکست، به شنوندگان کمک می‌کند که با نقش و جایگاه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در زندگی روزمره و کسب‌و‌کار آشنا شوند و با پیگیری اخبار و تحولات در این حوزه، به صورت هوشمندانه‌تر و بهبودیافته‌تر در زندگی شخصی و کسب‌وکار خود عمل کنند. جهت استفاده از محتوای این پادکست اینجا کلیک کنید (+).

پادکست هوش مصنوعی
پادکست هوش مصنوعی

پیشنهاد آموزشی مرتبط:

باهوش

از دیگر پادکست‌هایی که در تلاش‌اند مخاطبان را با هوش مصنوعی آشنا کنند می‌توان به «پادکست باهوش» اشاره کرد. هر اپیزود از این پادکست، علاوه بر افزایش آگاهی در حوزه‌ی هوش مصنوعی، محصولات تولید شده شرکت‌های فعال در این حوزه را نیز معرفی می‌کند. به این ترتیب، کسب و کارهایی که علاقه‌مند به استفاده از ظرفیت‌های داخلی هستند، نسبت به وضعیت فعلی شرکت‌های هوش مصنوعی ایرانی، اشراف بیشتری پیدا می‌کنند. از طرفی، در بخش‌های مختلف، از کارشناسان و متخصصان حوزه AI و علم داده دعوت می‌شود تا دانش خود را با شنوندگان به اشتراک بگذارند. به منظور شنیدن قسمت‌های مختلف «پادکست باهوش» اینجا کلیک کنید (+).

پادکست باهوش
پادکست باهوش

افق هوش مصنوعی (AI Horizon)

یکی از بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی AI Horizon است که به بررسی جدیدترین پیشرفت‌های هوش مصنوعی، از جمله یادگیری ماشینی، شبکه‌های عصبی و پردازش زبان طبیعی، می‌پردازد. در هر اپیزود، با متخصصان برجسته در این حوزه، مصاحبه می‌شود تا مباحثی مانند تأثیرات اخلاقی، اجتماعی و اقتصادی هوش مصنوعی در عرصه‌های مختلف روشن شوند. برای استفاده از پادکست افق هوش مصنوعی و کسب اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید (+).

افق هوش مصنوعی (AI Horizon)
افق هوش مصنوعی (AI Horizon)

دوشنبه های دیتایی سحاب

یکی از پادکست‌هایی که در حوزه هوش مصنوعی و علم داده فعالیت می‌کند، دوشنبه‌های دیتایی سحاب است. این پادکست، شاید راه درازی برای تبدیل شدن به یک منبع دانش قوی داشته باشد؛ اما در تلاش است تا با ارائه مطالب مفید و مصاحبه با افراد متخصص، راه خود را به سمت پیشرفت طی کند. همچنین با گوش دادن به اپیزودهای مختلف این پادکست، می‌توانید با مهم‌ترین کاربردهای علم داده در کسب و کارهای مختلف آشنا شوید. جهت دسترسی و استفاده از مباحث مطرح شده اینجا کلیک کنید (+).

دوشنبه های دیتایی سحاب
دوشنبه های دیتایی سحاب

رادیو فول استک

در رادیو فول استک مصاحبه‌های پادکستی در حوزه‌های برنامه‌نویسی، شبکه، هوش مصنوعی، طراحی سایت، استارتاپ و کارآفرینی و غیره با فعالان آی‌تی ایران به مخاطبان ارائه می‌شود. جهت استفاده از بخش‌های مختلف پادکست هوش مصنوعی رادیو فول استک، اینجا کلیک کنید (+).

رادیو فول استک
رادیو فول استک

بهترین پادکست های انگلیسی در حوزه هوش مصنوعی

در صورتی که امکان استفاده از محتوای زبان انگلیسی را داشته باشید، طبیعتاً امکان دسترسی به اطلاعات به روز دنیای تکنولوژی را خواهید داشت. از طرفی انتخاب‌های بیشتری از میان بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی دارید. به همین دلیل، قصد داریم چند مورد از پادکست‌های انگلیسی زبان هوش مصنوعی را به شما معرفی کنیم که عبارت‌اند از:

 1. AI in Business
 2. The AI Podcast
 3. Eye on AI
 4. AI Today Podcast
 5. Data Skeptic
 6. Talking Machines
 7. Artificial Intelligence Podcast
 8. Voices in AI
 9. Lex Fridman Podcast
 10. The TWIML AI Podcast

در ادامه هر یک از موارد فوق را تشریح خواهیم کرد.

بهترین پادکست های انگلیسی در حوزه هوش مصنوعی
بهترین پادکست های انگلیسی در حوزه هوش مصنوعی

AI in Business

شرکت تحقیقاتی هوش مصنوعی Emerj، یکی از مؤسسات برتر در زمینه پژوهش‌های کاربردی AI است. این شرکت، یک پادکست هفتگی در زمینه تأثیر هوش مصنوعی در حوزه تجارت دارد که آن را به وسیله دانیل فاجلا اجرا می‌کند. این پادکست هوش مصنوعی، بر مصاحبه با رهبران صنعت در زمینه رباتیک، یادگیری عمیق و علم داده تمرکز دارد.

با توجه به حجم وسیع ابزارها و پیشرفت‌هایی که در حوزه‌های مختلف هوش مصنوعی ایجاد شده است؛ بسیاری از قسمت‌ها بر این تمرکز می‌کنند که کدام ابزارهای هوش مصنوعی آزمایشی هستند و کدام‌یک ثابت کرده‌اند که ارزش ملموسی برای کسب‌وکارها دارند. این امر در خصوص الگوریتم‌های یادگیری ماشینی، علم داده یا گزینه‌های عملی هوش مصنوعی، اطلاعات مفیدی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

با این پادکست هوش مصنوعی همراه شوید تا در مورد روندهای صنعت و روش‌های اعمال هوش مصنوعی در برنامه ریزی استراتژیک خود بیاموزید. به علاوه، بیاموزید که چگونه می‌توانید از ادغام هوش مصنوعی و نیروی انسانی برای پیشرفت کسب‌وکار خود استفاده کنید. شایان ذکر است در این پادکست، تلاش می‌شود در شاخه‌های مختلف تجارت از توسعه نرم‌افزار تا مدیریت محصول بررسی‌های بی‌طرفانه‌ای ارائه شود.

به منظور استفاده از این پادکست، در حوزه هوش مصنوعی و از طریق کست باکس کلیک کنید(+).

AI in Business
AI in Business

The AI Podcast

پادکست NVIDIA’s The AI Podcast که توسط نوا کراویتز تهیه می‌شود؛ با تمرکز بر افراد و داستان‌های موفقیت آن‌ها، تأثیر هوش مصنوعی بر دنیای اطراف ما را بررسی می‌کند. این پادکست که هوش مصنوعی را در همه چیز، از هنر و علم گرفته تا تجارت و محیط زیست، پوشش می‌دهد، دیدگاهی جامع از نحوه استفاده کارآفرینان و توسعه دهندگان امروزی از هوش مصنوعی ارائه می‌دهد. به این ترتیب، نمونه‌های واقعی از به کار گیری ابزارهای هوش مصنوعی را در حوزه‌های مختلف خواهید شناخت.

در این پادکست، قسمت‌های قابل توجهی شامل مصاحبه با کارشناسان فناوری گوگل، اوراکل و دیلویت وجود دارد. شایان ذکر است علاوه بر اینکه می‌توانید جهت افزایش دانش خود تمام قسمت‌ها را بشنوید؛ این امکان را دارید که به سمت موضوعاتی پیش بروید که در حوزه کاری شما قرار دارند. از این طریق، قادر به استفاده بهینه از زمان و کسب حداکثر اطلاعات در زمان کوتاه‌تری خواهید بود. در واقع، با هر جایگاهی که دارید و در هر حوزه فعالیت از ورزش و هنر تا صنایع گوناگون، قطعاً بخش‌هایی از پادکست به صورت مستقیم به کسب و کار یا موضوع مورد علاقه شما پرداخته است. به منظور استفاده از اطلاعات مفید ارائه شده در این پادکست کلیک کنید (+).

The AI Podcast
The AI Podcast

پیشنهاد آموزشی مرتبط:

Eye on AI

در صورتی که قصد دارید با آخرین پیشرفت‌ها در زمینه علوم کامپیوتری و هوش ماشینی آشنا شوید، Eye on AI بسیار مفید خواهد بود. این مورد یک پادکست دو هفته‌ای هوش مصنوعی است که آخرین گرایش‌ها در علوم کامپیوتر و هوش عمومی مصنوعی (AGI) را پوشش می‌دهد. شایان ذکر است که پادکست Eye on AI با میزبانی خبرنگار نیویورک تایمز، کریگ اس. اسمیت، رویکردی کاملاً روزنامه نگارانه برای بررسی هوش مصنوعی در دنیای واقعی دارد.

از طریق این پادکست، اطلاعات جالبی در خصوص افزایش بهره وری، ایجاد مکالمات تعاملی با مشتریان و خودکارسازی وظایف به دست می‌آورید. در واقع نوع ارائه مطالب به این صورت است که از طریق گفت و گو با موفق‌ترین رهبران کسب و کار که از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند، با عملکرد آن‌ها آشنا می‌شوید. به این ترتیب، اثرگذاری کوچک‌ترین تغییرات در زمینه هوش ماشینی بر کسب و کار خود را درک خواهید کرد. همچنین یاد می‌گیرید که چگونه با این تغییرات سازگار شوید و راه خود برای دستیابی به موفقیت را هموار کنید. جهت دسترسی به محتوای این پادکست، کلیک کنید (+).

Eye on AI
Eye on AI

AI Today Podcast

بسیاری از علاقه‌مندان به هوش مصنوعی، اطلاعات کافی در این حوزه ندارند. بر همین اساس، ممکن است نیاز به محتوایی پیدا کنند که به صورت پایه‌ای هوش مصنوعی و کاربردهای آن را مورد بررسی قرار می‌دهد. در صورتی که شما هم با این وضعیت مواجه هستید؛ می‌توانید از پادکست AI Today استفاده کنید.

این پادکست با تجزیه و تحلیل عملی هوش مصنوعی در تجارت، همه چیز را در نظر می‌گیرند. از طریق AI Today Podcast قادر خواهید بود واژه‌نامه‌های هوش مصنوعی را بشناسید تا در مورد اصطلاحات مختلف هوش مصنوعی و معنای آن‌ها در سناریوهای دنیای واقعی اطلاعات جامعی کسب کنید.

شایان ذکر است، تهیه کنندگان این پادکست با کارشناسان هوش مصنوعی و دانشمندان داده مصاحبه می‌کنند تا عمیق‌تر به عملکرد هوش مصنوعی و معنای آن برای مشاغل، رهبران فکری و شرکت‌های فناوری بپردازند. به عنوان مثال، یکی از بهترین اپیزودها، مصاحبه با والریو د استفانو، متخصص هوش مصنوعی است که در مورد تأثیرات هوش مصنوعی بر نیروی کار بحث می‌کند.

به منظور استفاده از محتوای AI Today Podcast در محیط کست باکس، کلیک کنید (+).

AI Today Podcast
AI Today Podcast

Data Skeptic

پادکست Data Skeptic در سال 2014 با هدف مقابله با محتواهای تبلیغاتی در حوزه هوش مصنوعی راه‌اندازی شد. در واقع Data Skeptic رویکردی علمی به ادعاهای هوش مصنوعی دارد. به این ترتیب، می‌توانید بفهمید که کدام ابزارها و گرایش‌های هوش مصنوعی واقعاً برای کسب و کار شما مهم هستند. این در حالی است که بسیاری از توسعه دهندگان هوش مصنوعی، با ایجاد پادکست، اقدام به تبلیغ پیشرفت‌های خود به صورت یک طرفه می‌کنند.

شایان ذکر است که در این پادکست، اپیزودها همه چیز را از مدل‌های یادگیری زبان گرفته تا شبکه‌های عصبی و آینده هوش مصنوعی، پوشش می‌دهند. از این طریق، قادر خواهید بود به صورت انتخابی موضوع مورد نظر خود را برای یادگیری استفاده کنید. جهت استفاده از محتوای Data Skeptic کلیک کنید (+).

Data Skeptic
Data Skeptic

Talking Machines

ماشین‌های سخنگو که استعاره از تکنولوژی هوش مصنوعی است، نام یکی از بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی است. این پادکست که به صورت دو هفته‌ای منتشر می‌شود، اطلاعات زیادی در خصوص تکنولوژی یادگیری ماشینی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کاترین گورمن و نیل لارنس میزبان Talking Machines هستند و تلاش می‌کنند اطلاعات جامعی در خصوص فناوری‌های پس زمینه هوش مصنوعی ارائه دهند. در عین حال، سعی شده است، در اپیزودهای مختلف، موضوعات کاربردی، جدیدترین تغییرات و تأثیر هوش مصنوعی بر زندگی انسان مورد بررسی قرار گیرند. از این طریق، امکان درک بهتر ارتباط هوش مصنوعی با مشاغل و حوزه‌های مختلف علم، هنر، تجارت و صنعت فراهم خواهد شد. به منظور آشنایی بیشتر با محتوای این پادکست و استفاده از بخش‌های مختلف آن کلیک کنید (+).

Talking Machines
Talking Machines

پیشنهاد آموزشی مرتبط:

Artificial Intelligence Podcast

پادکست Artificial Intelligence که توسط تونی هوانگ میزبانی می‌شود، به موضوعاتی با هدف انسانی‌سازی هوش مصنوعی از طریق آسان‌تر کردن درک آن می‌پردازد. شاید نکته جالب توجه در خصوص این پادکست، قسمت‌ها کوتاه و شیرین باشد که باعث معرفی Artificial Intelligence در میان بهترین پادکست‌های هوش مصنوعی شده است. معمولاً هر اپیزود کمتر از 10 دقیقه زمان دارد؛ بنابراین می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و بدون مشکل به هر بخش گوش دهید، حتی زمانی که کارهای پرمشغله‌ی روزانه‌ی کسب‌وکارتان را مدیریت می‌کنید.

شایان ذکر است که بسیاری از قسمت‌ها، بر آخرین اخبار در جامعه فناوری متمرکز شده‌اند. همچنین اطلاعاتی به روز از مواردی مانند نحوه کار رباتیک، نحوه تأثیرگذاری قوانین هوش مصنوعی بر صنعت شما و مهارت‌های داده‌ای که برای استفاده از هوش مصنوعی نیاز دارید را خواهید یافت کرد. به منظور استفاده از محتوای این پادکست کلیک کنید (+).

Artificial Intelligence Podcast
Artificial Intelligence Podcast

پیشنهاد آموزشی مرتبط:

Voices in AI

در متن‌هایی که سعی در توصیف این پادکست دارند، از آن به عنوان یک محتوای تجاری، علمی، ساختاری و کاربردی یاد شده است که به موضوعات مختلف می‌پردازد. در واقع، با توجه به گسترش روز افزون کاربردهای هوش مصنوعی، همواره سؤالات زیادی در ذهن کاربران ایجاد می‌گردد. بر همین اساس، Voices in AI سعی می‌کند مهم‌ترین موضوعات روز را در رابطه میان انسان و هوش مصنوعی مورد بررسی قرار دهد.

در Voices in AI به عنوان یکی از بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی، مجری برنامه بایرون ریس، با مغزهای برتر هوش مصنوعی و فناوری مصاحبه می‌کند. در واقع بنیان‌گذاران استارتاپ‌ها، کارشناسان امنیتی و متخصصان نظری در این حوزه، همیشه گفتگوهای جالبی در این پادکست برای موضوعات پرطرفدار در جهان امروز دارند. جهت استفاده از Voices in AI و دسترسی به محتوای آن کلیک کنید (+).

Voices in AI
Voices in AI

پیشنهاد آموزشی مرتبط:

Lex Fridman Podcast

یکی دیگر از بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی Lex Fridman Podcast است که توسط کارشناسان فناوری میزبانی می‌شود تا تغییرات پیشرفته در صنعت یادگیری ماشینی را مورد بررسی قرار دهند. این پادکست به لطف تخصص لکس فریدمن، محقق هوش مصنوعی در MIT از اعتبار علمی زیادی برخوردار است و محتوای آن در سطح بالایی قرار دارد.

Lex Fridman Podcas میزبان گفتگوهایی با علاقه‌مندان به هوش مصنوعی از جمله ایلان ماسک، سم هریس، جو روگان و جارون لانیر بوده است. در حالی که این یک پادکست به صورت تخصصی در خصوص یادگیری ماشینی است، موضوعات دیگری در مورد علم داده، هوش مصنوعی و سایر فناوری‌های جدید نیز در آن مورد بحث قرار می‌گیرد. شما نیز می‌توانید به منظور بهره گیری از محتوای این پادکست و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص الگوریتم‌های یادگیری ماشینی، اینجا کلیک کنید (+).

Lex Fridman Podcast
Lex Fridman Podcast

The TWIML AI Podcast

پادکست This Week in Machine Learning با نام مختصار TWIML هر دوشنبه و پنجشنبه قسمت‌های جدیدی را منتشر می‌کند. پادکست هوش مصنوعی TWIML که توسط سام چارینگتون میزبانی می‌شود؛ از بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی به شمار می‌رود و با هدف ایجاد بینش‌های عملی از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی تولید می‌شود.

بخش‌های مختلف The TWIML AI Podcast اطلاعات را برای افراد در جایگاه‌های مختلف فراهم می‌کنند. به عنوان مثال، در جایگاه مدیر پروژه، قسمت‌هایی که عمیق‌تر به نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای خودکارسازی وظایف و ادغام داده‌ها – که فرآیندهای شما را یکپارچه می‌کنند – در دسترس دارید. همچنین توسعه دهندگان نرم‌افزار می‌توانند به قسمت‌های مربوط به مدل‌های یادگیری زبان (LLM)، هوش مصنوعی مولد و مهندسی برنامه نویسی گوش دهند. به این ترتیب، هر شخص با توجه به نیاز خود در یادگیری، محتوای مورد نظر را انتخاب و از آن استفاده می‌کند. جهت دسترسی به محتوای The TWIML AI Podcast و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید (+).

The TWIML AI Podcast
The TWIML AI Podcast

لینک مقالات تکمیلی یا پیشنهادی

سخن پایانی

پادکست‌ها به عنوان یکی از بهترین شیوه‌های آموزش در دنیای امروز شناخته می‌شوند. استفاده از این ابزارها، می‌تواند در کنار انجام امور روزمره صورت گیرد. به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی کسب کرده است. در این راستا، با معرفی بهترین پادکست ها در حوزه هوش مصنوعی، هدف ما ارائه بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید. به همین دلیل، تعدادی از پادکست‌های فارسی زبان و انگلیسی را در این مقاله معرفی کردیم تا دید بهتری پیدا کنید. شما نیز می‌توانید با معرفی پادکست‌هایی که تا کنون گوش داده‌اید (در بخش کامنت‌ها) مخاطبان مجله اندرویدزوم را با موارد بیشتری آشنا کنید.

در پایان از این که تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید سپاسگزاریم، لطفاً لینک این مقاله را در اختیار دوستان خود نیز قرار دهید تا در صورت علاقه مندی به موضوع هوش مصنوعی اطلاعات مورد نیازشان را کسب کنند. پیروز و موفق باشید.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.