Huawei Mate S

اگر گوشی Huawei Mate S خود را صدا بزنید،جواب میدهد

گوشی هوشمند Huawei Mate S چند وقت پیش در نمایشگاه IFA 2015 رونمایی شد. این گوشی علاوه بر طراحی و ظاهر بسیار زیبا و سخت افزار عالی از امکاناتی برخوردار شده است که اکنون به بررسی یکی از آن ها میپردازیم.
شرکت بزرگ چینی هواوی به آخرین محصول خود ، Huawei Mate S امکاناتی از جمله Force Touch افزوده است.یکی دیگر از این امکانات جالب و جذاب گوشی هوشمند Huawei Mate S این است که در صورت فراموش کردن مکان گوشی میتوانید با صدا زدن کلمه ی کلیدی آن را پیدا کنید.گوشی Huawei Mate S وقتی کلمه ی کلیدی ای که شما برایش تنظیم کرده اید را میشنود بوسیله ی ایجاد صدا،چشمک زدن چراغ و یا پخش موزیک به شما کمک میکند مکان فراموش شده ی گوشی را بیابید.شما میتوانید کلمه ی کلیدی گوشی هوشمند Huawei Mate S را درهنگام تنظیم دستورات صدا انتخاب کنید.

Huawei Mate S
Huawei Mate S

فرض میکنیم شما کلمه ی Mate را به عنوان کلمه ی کلیدی خود انتخاب کرده اید.اکنون اگر گوشی خود را مثلا در خانه گم کرده باشید تنها با گفتن ?Hey Mate Where Are You گوشی Huawei Mate S شما بعد از لرزش، چمک زدن چراغ،تکان خوردن و پخش موزیک،جمله ی I’m Here (من اینجا هستم) را تکرار میکند تا شما مکان آن را تشخیص دهید.

مجهز شدن گوشی Nexus 6 Huawei نسل بعدی نکسوز گوگل نیز به این ویژگی بسیار جالب خواهد بود.سازندگان گوشی های Nexus اول انتظار داشتند این گوشی در 29 سپتامبر رونمایی شود و لی با دستورات جدید شایع شده این زمان به 13 اکتبر تغییر یافته است.

در زیر هم میتوانید ویدیویی را درباره این ویژگی جالب تماشا کنید. البته گوشی مورد نظر p8 است اما این ویژگی در mate s نیز به همین صورت خواهد بود :

منبع:فون ارنا

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.