lg g4
lg g4

گوشی G4 در تست دوربین Dx0 پس از s6 edge جایگاه دوم را به دست آورد

گوشی LG G4 در تست دوربین  DxOپس از s6 edge جایگاه دوم را به دست آورد

در حدود 5 ماه پس از معرفی و رونمایی شرکت ال جی از پرچمدار جدید خود G4  و پس از شور و اشتیاقی که برای لو رفتن اطلاعات جدیدی از سنسور دوربینی که قرار است در  G5 مورد استفاده قرار بگیرد به وجود آمده بود ، حال مرکز بررسی DxO ، نتیجه بررسی و ارزیابی خود از دوربین های پرچمداران  امسال را منتشر کرده است و گوشی ال جی G4 موفق به کسب مقام دوم در این رده بندی پس از گوشی سامسونگ s6 edge plus شده است.

روش امتیاز دهی و ارزیابی

در این روش تست و آزمایش که توسط DxO  مورد استفاده قرا گرفته است: استفاده از پارامتر های مختلف در تست و نتیجه گیری از آن ها معیار بررسی می باشد که به نوبه خود نمی تواند معیار و محک قابل قبولی باشد ولی اگر این پارامتر ها به درستی استفاده شوند می تواند معیار قابل اطمینانی باشد.

در این تست گوشی ال جی G4  با کسب 83 امتیاز پس از سامسونگ Galaxy s6 edge در جایگاه دوم در این رده بندی قرار گرفته است . قابل ذکر است در این معیار امتیاز دهی دو گوشی Samsung galaxy note 4 و  Motorola moto x نیز موفق به کسب امتیاز 83 همانند G4 شده اند ولی به دلیل پیکسل کمتر در عکس ها نسبت به G4 در جایگاه پایین تری قرا گرفته اند. در ضمن S6 edge با کسب 86 امتیاز موفق به کسب مقام اول شده است.

lg g4 dx0
lg g4 dx0

 

امتیاز داده شده در این تست یک امتیاز کلی است و حتی در بخش هایی موبایل G4 توانسته است رتبه اول را به دست آورد و امتیاز بیشتری از 86 امتیاز سامسونگ s6 edge کسب کند ( ولی کماکان در رتبه دوم این لیست قرار می گیرد)

mobile LG G4 توانسته بالاترین  و بهترین امتیاز را در بخش فوکوس خودکار کسب کند، در بخشی که توانسته است ” سریع ترین – با دقت ترین و با ثبات ترین ” نتیجه را در بخش فوکوس به دست آورد.

همچنین در بخش های نمایش جزئیات تصاویر و آشکار سازی تصویر (exposure ) و الگوریتم کاهش نویز نیز توانسته است امتیاز بالایی کسب کند.

اما نتایج به دست آمده در بخش فیلمبرداری LG G4  چنگی به دل نمیزند و با کسب 79 امتباز در جایگاه سوم پس از s6 edge و iphone 6 قرار میگیرد . ولی کماکان در بخش رنگ تصویر ثبت شده و آشکار سازی تصاویر نتایج به مراتب بهتری از s6 edge و iphone 6 به دست آورده است .

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.