lg pay
lg pay

آیا ال جی بر روی سیستم پرداخت G pay کار می کند ؟

مدتی زیادی نیست که ال جی از گوشی V10 منحصر به فرد خود با سنسور اثر انگشت رونمایی کرده است. بدون شک در چند سال اخیر ال جی تلاش بی وقفه ای را برای ارائه طرح های خاص و ویژه داشته است و توانسته است جایگاه خوبی را در بازار گوشی های هوشمند به دست آورد. سنسور اثر انگشت گوشی V10 بدون هیچ شکی برای تایید اعتبار در android pay استفاده می شود ! ولی آیا این تمام ماجرا هست یا این گوشی با سنسور اثر انگشت برای هدف دیگری رونمایی شده است ؟

همه ما کاملا می دانیم که سامسونگ در حال کار بر روی سیستم پرداخت خود برای رقابت با apple pay است که نام آن را samsung pay گذاشته اند ولی این طور به نظر می رسد که شرکت ال جی نیز با lg pay به این میدان رقابت وارد خواهد شد.

G pay

G pay

بر اساس گزارش خبریِ ، خبرگزاری کره ای ETNews ، شرکت ال جی  نام های تجاری  LG pay , LG G pay را هم در بازار داخلی خود یعنی کره جنوبی و هم در اروپا به ثبت رسانده است که همین می تواند دلیل بسیار خوب و محکمی باشد که ال جی در فکر رونمایی از سیستم پرداخت خود است. اگر این احتمال درست باشد، قظعا یک رقیب دیگر برای سیستم samsung pay و android pay که این دو سیستم به صورت خوبی با دیوایس های اندرویدی سازگار اند. دو شرکت ال جی و سامسونگ مدت زیادی است که از رقابت با یک دیگر بر سر فروش گوشی های هوشمند لذت می برند ولی ارائه یک رقیب برای سیستم پرداخت سامسونگ آن هم در مقیاس جهانی این رقابت را به اوج خود خواهد رساند.

ورود به بازار پرداخت جهانی سختی های بسیاری را برای هر دو شرکت اپل و سامسونگ به وجود آورده است ، و این را نیز در نظر داشته باشید که گوشی V10 تنها گوشی ال جی است که از سنسور اثر انگشت بهره می برد , و آن ها دیوایس های بسیار زیادی که بتواند امنیتی را که کاربران در حین پرداخت های موبایلی توقع دارند را برآورده نماید در اختیار ندارند . پس بیشترین احتمال در این جا چیست ؟ آیا ال جی فقط سیستم پرداخت خود را محدود به کشور کره جنوبی می کند؟ و پرداخت های در اروپا و سایر نقاط را به شرکت گوگل و اندروید پی وا می گذارد؟ نظر شما درباره این برنامه شرکت ال جی چیست ؟

منبع : androidheadlines

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.