دانلود Apocalypse runner 2 :volcano v1.0بازی دونده آخرالزمان 2 آتشفشان

امروز قصد داریم دومین نسخه از بازی Apocalypse runner را برای شما معرفی کنیم که در گذشته نسخه ی اول آن را برای شما معرفی کرده بودیم و از بازی های محبوب اندرویدی نیز به شمار می رفت. نسخه ی جدید بازی Apocalypse runner 2 :volcano نام دارد و کمتر از دو هفته از عرضه ی آن می گذرد ، سبک بازی همانند نسخه ی قبل ان است و شما باید از روی موانع مختلف و خطرناک بازی عبور کنید و قهرمان بازی به مقصد برسانید.و اما داستان بازی شباهت زیادی به نسخه ی قبل دارد و یک موج عظیم در تعقیب قهرمان بازی است که همه چیز را خراب می کند و پیش می رود ولی با این تفاوت که در این نسخه از بازی این موج عظیم از  گدازه های آتشفشانی درست شده است و بهتر است بگوییم تمام موانعی که بر سر راهش وجود دارد را می سوزاند.این نسخه از بازی در قسمت های مختلفی همچون گرافیک ، جریان بازی و… با پیشرفت هایی همراه بوده است ولی همچنان فضای آخرالزمانی خود را حفظ کرده است.همانند نسخه ی قبل در مسیر خود با تله های خطرناک و زیادی برخورد خواهید کرد که باید به موقع واکنش نشان دهید و از روی آن ها عبور کنید ، برخی تله های بازی عبارتند از : سنگ های داغ و سوزان که باید از روی آن ها بپرید ، موج های گذازه ی آتشین که باید از دست آن ها فرار کنید ، البته برخی از تله ها مانند تیغ اره های برنده که در نسخه ی قبل وجود داشتند در این نسخه از بازی نیز وجود دارند.

 Apocalypse Runner 2: Volcano
Apocalypse Runner 2: Volcano

در بازی دونده آخرالزمان 2 نیز مسافتی را که طی کرده اید در بالا و سمت چپ نمایش داده می شود که هر چقدر این میزان بیشتر شود رکورد شما بیشتر می شود و می توانید رکوردهای خورد در جدول ثبت رکوردها مشاهده کنید و آن ها را با هم مقایسه کنید.قابلیت wings  یا همان بال ها که در نسخه ی قبل برای عبور از روی موانع بزرگ و دره ها وجو داشت نیز در این نسخه وجود دارد.

اطلاعات:

 • اسم بازی:Apocalypse Runner 2: Volcano
 • دسته: Arcade
 • ورژن: 1.0
 • شرکت سازنده: Anion Software
 • حجم: فایل نصبی: 23.7 MB
 • ورژن اندروید پیشنیاز: 2.3 به بالا

تصاویر:

دانلود:

دانلود مستقیم فایل نصبی

 

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.